Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ 100ah 48v lifepo4 battery pack ] αγώνας 27 προϊόντα.
Ανθεκτική μπαταρία Lifepo4 48v Αξιόπιστη ελαφριά 100Ah
| Τύπος μπαταρίας: | LiFePO4 |
|---|---|
| Μέγιστο ρεύμα εκκένωσης: | 100A |
| Διάρκεια κύκλου: | 5000 φορές |
16S17P Σύνδεση μπαταρίας 48V LiFePO4 μπαταρία για μακροχρόνια διάρκεια ζωής της μπαταρίας
| Discharge End Voltage: | 10V |
|---|---|
| Product Na Me: | 12V 100ah Lifepo4 Lithium Battery |
| Battery Size: | / |
πακέτο μπαταριών 48V 100AH Lifepo4, προμηθευτές πακέτων μπαταριών Lifepo4
| Χρώμα: | Προαιρετικός |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 5 έτη |
| Τύπος μπαταριών: | πακέτο μπαταριών 48v Lifepo4 |
πακέτο μπαταριών 48V 100AH (5kwh) Lifepo4
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | συσκευασία χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 15 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T, Western Union |
Πακέτο μπαταριών της Shell 1U 2U 5U 48V 100AH Lifepo4 Alumium
| Χρώμα: | μπλε |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
| Τόπος καταγωγής: | Guangdong Κίνα |
πακέτο μπαταριών 1U 48V 100AH 12.8V 6AH Lifepo4 για το UPS
| Χρώμα: | μπλε |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
| Τόπος καταγωγής: | Guangdong Κίνα |
Πακέτο μπαταριών της Shell 48V 100AH Lifepo4 Alumium για τη ηλιακή ενέργεια
| Χρώμα: | ΜΑΥΡΟΣ |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
| Τόπος καταγωγής: | ΚΙΝΑ |
Κατοικημένο ηλιακό πακέτο 48V 100AH μπαταριών LiFePO4
| Εφαρμογή: | αποθήκευση ηλιακής ενέργειας, rv, ναυτικό, κάρρο γκολφ |
|---|---|
| Ικανότητα: | 5120Wh |
| Ζωή κύκλων: | 5000 κύκλοι |
Ελαφριά και ισχυρή μπαταρία LiFePO4 12V 100ah με πυκνότητα ενέργειας 160Wh/kg
| Dimension: | 600*460*457mm |
|---|---|
| Display: | LCD Optional |
| Grade: | A |
Πακέτο μπαταριών υψηλής επίδοσης 48V100Ah LiFePO4, υψηλή ικανότητα, χαμηλό βάρος
| Εξουσιοδότηση: | 3-5 ετών |
|---|---|
| Ανώτατο ρεύμα απαλλαγής: | 100A |
| λειτουργούσα σειρά θερμοκρασίας: | -20℃~65℃ |

