Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ 1500w sine wave solar inverter ] αγώνας 15 προϊόντα.
1500W καθαρός αναστροφέας δύναμης κυμάτων ημιτόνου, ηλιακός αναστροφέας κυμάτων ημιτόνου 45-65Hz
| materia: | Metal/ABS |
|---|---|
| Απεικόνιση: | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Αποδοτικότητα: | >=96% (Λειτουργία AC) |
Συνεχές ρεύμα τροποποιημένους βουλευτές αναστροφέων δύναμης κυμάτων ημιτόνου εναλλασσόμενου ρεύματος UPS στους 300W
| Επίδειξη: | LCD |
|---|---|
| Τάση παραγωγής: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V |
| Μορφή κυμάτων παραγωγής: | Τροποποιημένο κύμα ημιτόνου |
Τροποποιημένος ημιτόνου τοίχος αναστροφέων κυμάτων 300W 1KW 5KW ηλιακός που τοποθετείται
| Υλικό: | Metal/ABS |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
| παραγωγή: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V |
καθαροί αναστροφείς ηλιακών συστημάτων UPS κυμάτων ημιτόνου 300W 5KW MPPT
| Υλικό: | Metal/ABS |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
| παραγωγή: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V |
Καθαρός αναστροφέας κυμάτων ημιτόνου φορτιστών 5KW MPPT για την ηλιακή εγχώρια χρήση
| Υλικό: | Metal/ABS |
|---|---|
| παραγωγή: | 220V/230V/240VAC |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
Τροποποιημένη εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης σ. IV 3000W κυμάτων ημιτόνου
| Επίδειξη: | LCD |
|---|---|
| Τάση παραγωγής: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V |
| Μορφή κυμάτων παραγωγής: | Τροποποιημένο κύμα ημιτόνου |
Αναστροφέας 50-60Hz δύναμης αυτοκινήτων σ. IV 500W εγχώριων ηλιακών συστημάτων
| Επίδειξη: | LCD |
|---|---|
| Τάση παραγωγής: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V |
| Μορφή κυμάτων παραγωγής: | Τροποποιημένο κύμα ημιτόνου |
Επίδειξη 300 σειράς LCD σ. IV - τροποποιημένος 3000W αναστροφέας κυμάτων ημιτόνου
| Επίδειξη: | LCD |
|---|---|
| Τάση παραγωγής: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V |
| Μορφή κυμάτων παραγωγής: | Τροποποιημένο κύμα ημιτόνου |
Εγχώρια αποθήκη 300W αναστροφέων δύναμης κυμάτων PWM σε 3000W για τον ηλεκτρικό εξοπλισμό
| Υλικό: | Metal/ABS |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
Διαμορφώσιμο εναλλασσόμενο ρεύμα εγχώριων αποθηκών αναστροφέων δύναμης/ηλιακή εισαγωγή για την εγχώρια εφαρμογή
| Υλικό: | Metal/ABS |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
| Επίδειξη: | LCD |

