Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ 3kva pure sine wave ups ] αγώνας 41 προϊόντα.
3KVA τυποποιημένος καθαρός διαλογικός UPS SL κυμάτων ημιτόνου τύπος πύργων σειράς γραμμών
| Εφαρμογή: | Στήριγμα δύναμης για τον υπολογιστή |
|---|---|
| Τοποθετήστε τον τρόπο: | Τύπος πύργων |
| Προστασία: | Overvoltage |
Rtl Rack Mount Pure Sine Wave Ups χωρητικότητα μπαταρίας 7ah / 9ah / 12ah / 14ah / 18ah / 24ah / 36ah / 48ah
| Συχνότητα: | 50/60Hz |
|---|---|
| Τεχνολογία: | 220V/230V/240V |
| Ικανότητα δύναμης: | 1000VA/1500VA/2000VA/3000VA |
3KVA καθαρή Overvoltage δύναμης γραμμών διαλογική UPS κυμάτων ημιτόνου μακροχρόνια εφεδρική προστασία
| εφαρμογή: | Στήριγμα δύναμης για τον υπολογιστή, lap-top… |
|---|---|
| Τοποθετήστε τον τρόπο: | Τύπος πύργων |
| Προστασία: | Υπέρτασης |
1KVA καθαρή ημιτόνου κυμάτων UPS ηλεκτρικού ρεύματος παροχής σειρά εισαγωγής υπερφόρτωσης 220V 230V 240VA ευρεία
| Τάση παραγωγής:: | 220/230/240Vac ή 110/120Vac |
|---|---|
| Εφαρμογή:: | PC, δρομολογητής, POS επεξεργαστής επικοινωνίας μηχανών, βιομηχανικά προϊόντα |
| Επίδειξη: | Οδηγήσεων ή LCD για προαιρετικό |
Καθαρή σε απευθείας σύνδεση UPS κυμάτων ημιτόνου ενιαία φάση υψηλής συχνότητας για τον υπολογιστή
| Παράγοντας δύναμης: | Παράγοντας 1,0 δύναμης |
|---|---|
| Μορφή κυμάτων: | Καθαρό κύμα ημιτόνου |
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής, τηλεπικοινωνίες, δικτύωση, ασφάλεια, έλεγχος |
3KVA καθαρή διαλογική UPS κυμάτων ημιτόνου τεχνολογία ελέγχου γραμμών ενσωματωμένη ΚΜΕ
| εφαρμογή: | Στήριγμα δύναμης για τον υπολογιστή, lap-top… |
|---|---|
| Τοποθετήστε τον τρόπο: | Τύπος πύργων |
| Προστασία: | Υπέρτασης |
Μέταλλο/καθαρή γραμμή διαλογικό UPS 1KVA 2KVA 3KVA 5KVA κυμάτων ημιτόνου πλαστικής περίπτωσης
| Τάση παραγωγής:: | 220/230/240Vac ή 110/120Vac |
|---|---|
| Εφαρμογή:: | PC, δρομολογητής, POS επεξεργαστής επικοινωνίας μηχανών, βιομηχανικά προϊόντα |
| Επίδειξη: | Οδηγήσεων ή LCD για προαιρετικό |
Καθαρή σε απευθείας σύνδεση UPS LCD κυμάτων 6KVA 10KVA ημιτόνου επίδειξη υψηλής συχνότητας
| Παράγοντας δύναμης: | Παράγοντας 1,0 δύναμης |
|---|---|
| Μορφή κυμάτων: | Καθαρό κύμα ημιτόνου |
| εφαρμογή: | Υπολογιστής, τηλεπικοινωνίες, δικτύωση, ασφάλεια, έλεγχος |
3KVA 5KVA Pure Sine Wave Line Interactive UPS Για PC / ATM / Τερματικό Τράπεζας με PF 0.8
| Τοποθετήστε τον τρόπο: | Τύπος πύργων |
|---|---|
| Προστασία: | Υπερφόρτωση, βραχυκύκλωμα, πέρα από τη θερμοκρασία |
| Συχνότητα εισόδου: | 45-65Hz |
RJ45 Ακαθάριστη γραμμή κύματος αλληλεπιδράσεων για υπολογιστή / τράπεζα / τερματικό
| Διασύνδεση: | USB/RS232/RJ45 |
|---|---|
| Τεχνολογία: | 220V/230V/240V |
| Κυματοειδές: | Καθαρό κύμα ημιτόνου |

