Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ 48v 100ah lithium phosphate battery ] αγώνας 16 προϊόντα.
Πακέτο μπαταριών της Shell 48V 100AH Lifepo4 Alumium για τη ηλιακή ενέργεια
| Χρώμα: | ΜΑΥΡΟΣ |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
| Τόπος καταγωγής: | ΚΙΝΑ |
Τυπική μπαταρία λιθίου 3U 48V 100Ah για UPS και Inverter
| Κύτταρο μπαταριών: | 3.2V 100Ah |
|---|---|
| Κύκλοι ζωής: | 5000 κύκλοι @ 25°C 80%DOD |
| Ονομαστική ενέργεια: | 4.8kWh |
μπαταρία φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου 12.8V 100Ah για Telcom
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | 12.8V100Ah μπαταρία φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου (LiFePO4) |
| Τελικός τύπος: | M8 |
Σπίτι Εφεδρική Ενέργεια Συστήματα αποθήκευσης ενέργειας Λιθίου Συστήματα μπαταρίας με Smart BMS 48V 100Ah
| Εποχή εγγύησης: | 10 έτη |
|---|---|
| Έκδοση τάσης συσκευής: | 24V/48V/51.2V |
| Χρησιμοποιήστε τη ζωή: | >10 χρόνια |
Μπαταρία φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου Alumium 100Ah 48V Lifepo4
| Εφαρμογή: | Ηλιακός αναστροφέας, τηλεπικοινωνίες, ηλιακή ενέργεια, συνοδευτική δύναμη |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
| Τόπος καταγωγής: | ΚΙΝΑ |
36V 100Ah Λίθιο σιδηροφωσφορικό μπαταρία πακέτο μπαταρία LFP
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης: | 60A |
|---|---|
| Δυναμική τάση: | 36V/48V/72V |
| Τύπος μπαταρίας: | LiFePO4 |
Πακέτο κυττάρων LiFePO4 100Ah Μπαταρία φωσφορικού σιδήρου λιθίου 3000 φορές διάρκεια ζωής
| Τάση παραγωγής: | 12V/48V/51,2V |
|---|---|
| Ζωή κύκλων: | 3000 φορές |
| Ανώτατο ρεύμα δαπανών: | 100A |
Prismatic Μπαταρία φωσφορικού σιδήρου λιθίου με 3000 κύκλους ζωής
| Ικανότητα: | 100Ah |
|---|---|
| Τύπος μπαταριών: | LiFePO4 |
| Ζωή κύκλων: | 5000 Φορές |
Μακρά διάρκεια ζωής 51.2V 100Ah μπαταρία λιθίου για αποθήκευση ενέργειας
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τυπικό πακέτο μπαταριών εξαγωγής |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Δείγμα: 7 ημέρες, ποσότητα παραγγελίας: 20 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, L/C |
Μακρά διάρκεια ζωής 51.2V 100Ah μπαταρία λιθίου για αποθήκευση ενέργειας WiFi
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τυπικό πακέτο μπαταριών εξαγωγής |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Δείγμα: 7 ημέρες, ποσότητα παραγγελίας: 20 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, L/C |

