Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ 51 2v 100ah lifepo4 pack ] αγώνας 33 προϊόντα.
πακέτο μπαταριών 48V 100AH (5kwh) Lifepo4
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | συσκευασία χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 15 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T, Western Union |
Τυπική μπαταρία λιθίου 3U 48V 100Ah για UPS και Inverter
| Κύτταρο μπαταριών: | 3.2V 100Ah |
|---|---|
| Κύκλοι ζωής: | 5000 κύκλοι @ 25°C 80%DOD |
| Ονομαστική ενέργεια: | 4.8kWh |
Σπίτι Εφεδρική Ενέργεια Συστήματα αποθήκευσης ενέργειας Λιθίου Συστήματα μπαταρίας με Smart BMS 48V 100Ah
| Εποχή εγγύησης: | 10 έτη |
|---|---|
| Έκδοση τάσης συσκευής: | 24V/48V/51.2V |
| Χρησιμοποιήστε τη ζωή: | >10 χρόνια |
Εφεδρικό κύτταρο φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου πακέτων μπαταριών παροχής ηλεκτρικού ρεύματος LiFePO4
| Τύπος μπαταριών: | LiFePO4 |
|---|---|
| Ανώτατο ρεύμα απαλλαγής: | 100A |
| Ζωή κύκλων: | 5000 Φορές |
LR51.2-200 Συσκευή μπαταριών LiFePO4 Μεγάλης χωρητικότητας Μεγάλος κύκλος ζωής Για αποθήκευση ενέργειας
| Payment Terms: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
|---|---|
| : |
Τερματικό πακέτων M6 μπαταριών φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου 4800WH 100Ah
| Ζωή κύκλων: | 5000 Φορές |
|---|---|
| Ανώτατο ρεύμα δαπανών: | 100A |
| Ικανότητα: | 100Ah |
Πακέτο μπαταριών φωσφορικού άλατος LiFePO4 σιδήρου λίθιου με 5000 φορές τη ζωή κύκλων
| Τύπος μπαταριών: | LiFePO4 |
|---|---|
| Ικανότητα: | 100Ah |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτος |
5000 φορές μακρύ πακέτο 100Ah μπαταριών κύκλων LiFePO4 με την εξουσιοδότηση 3 ετών
| Τύπος μπαταριών: | LiFePO4 |
|---|---|
| Ανώτατο ρεύμα δαπανών: | 100A |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτος |
Μπαταρία cOem 100A LiFePO4 με τα πρότυπα CE IEC62619 UN38.3 MSDS
| Τύπος μπαταριών: | LiFePO4 |
|---|---|
| ενέργεια: | 4800Wh |
| Ανώτατο ρεύμα δαπανών: | 100A |
20.48KWh Συσσωρευτική μπαταρία για το σπίτι Όλα σε ένα Αποθήκευση ενέργειας για το σπίτι
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τυπικό πακέτο μπαταριών εξαγωγής |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Δείγμα: 7 ημέρες, ποσότητα παραγγελίας: 20 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, Τ/Τ |

