Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ 9ah sealed deep cycle vrla battery ] αγώνας 7 προϊόντα.
12V Sealed Deep Cycle VRLA Battery for Solar System 9Ah Capacity 2.55kg Weight
| Υλικό: | Τυπωμένος |
|---|---|
| Ικανότητα: | το 9Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
| Τάση: | 12V |
2.55kg weight deep cycle vrla battery 12v for solar system application
| Ικανότητα: | το 9Ah@20hr-rate |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | 2,55 κλ |
Κολλημένη επίπεδη επαναφορτιζόμενη μπαταρία Vrla κύκλων 12v 9ah βαθιά
| Υλικό: | Τυπωμένος |
|---|---|
| Ικανότητα: | το 9Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
| Τάση: | 12V |
AGM συστημάτων συναγερμών μπαταρία τύπων διαχωριστών 12v 9ah Vrla
| Υλικό: | Τυπωμένος |
|---|---|
| Ικανότητα: | το 9Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
| Τάση: | 12V |
12V 9AH VRLA μπαταρία υψηλής απόδοσης αξιόπιστη μακροχρόνια μπαταρία για αλληλεπιδράσεις UPS
| Τετάρτη: | 12V |
|---|---|
| Χρήση: | UPS, τηλεπικοινωνίες, ηλιακό σύστημα |
| Σφραγισμένος τύπος: | Σφραγισμένο |
Επαναφορτιζόμενη Vrla ηλιακών συστημάτων βαθιά μπαταρία κύκλων 12v 9ah
| Υλικό: | Τυπωμένος |
|---|---|
| Ικανότητα: | το 9Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
| Τάση: | 12V |
Όξινη μπαταρία μολύβδου δύναμης 12v 9Ah VRLA τηλεπικοινωνιών UPS εφεδρική
| Υλικό: | Τυπωμένος |
|---|---|
| Ικανότητα: | το 9Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
| Τάση: | 12V |
1

