Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ lcd online battery backup ] αγώνας 32 προϊόντα.
Εφεδρικό ηλεκτρικό σύστημα υψηλής συχνότητας 1kVA 10kVA με την επίδειξη LCD
| Ικανότητα δύναμης: | 1kVA-10kVA |
|---|---|
| Χρόνος μεταφοράς: | 0ms |
| Επίδειξη: | LCD |
1-10kva Υψηλής συχνότητας ηλεκτρονικές ανωτάτες λειτουργίες
| Χρόνος μεταφοράς: | 0ms |
|---|---|
| Ικανότητα δύναμης: | 1-10KVA |
| Αποτελεσματικότητα: | 95% |
220V χαμηλής συχνότητας ηλεκτρονικά UPS με προστασία από υπερφόρτωση και βραχυκύκλωμα
| Κυματοειδές παραγωγής: | Καθαρό κύμα sinus |
|---|---|
| Εμφάνιση: | LCD |
| Προστασία: | Υπερφόρτωση/βραχυκύκλωμα/πέρα από τη θερμοκρασία |
Σε απευθείας σύνδεση UPS 20kVA-80kVA 0ms χρόνος μεταφοράς υψηλής συχνότητας
| Παράγοντας δύναμης παραγωγής: | 0,9 |
|---|---|
| Τάση παραγωγής: | 220V |
| Όνομα προϊόντων: | Υψηλή συχνότητα σε απευθείας σύνδεση UPS |
Σε απευθείας σύνδεση UPS 10KVA τύπων ραφιών ασφαλής δύναμη υψηλής συχνότητας με PF 1,0
| Ικανότητα δύναμης: | 1kVA-10kVA |
|---|---|
| Αποδοτικότητα: | ≥95.5% |
| Προστασία: | Υπερφόρτωση/βραχυκύκλωμα/πέρα από τη θερμοκρασία/τη χαμηλή τάση μπαταριών |
Overvoltage ενιαίας φάσης υψηλής συχνότητας σε απευθείας σύνδεση 1KVA τεχνολογίας UPS Γ επίδειξης LCD προστασία
| Ονομασία προϊόντος: | 10kva online ups τιμές |
|---|---|
| Τύπος: | On-line |
| Βάρος: | Προσαρμοσμένο |
≥95,5% Απόδοση Εικονική οθόνη LCD υψηλής συχνότητας online ups 6kva / 10kva
| χωρητικότητα μπαταρίας: | 10-100AH |
|---|---|
| Δυναμικό μπαταρίας: | 48V/96V/192V/384V |
| Διασύνδεση επικοινωνίας: | RS232/RS485/SNMP/GPRS/WIFI |
Χρόνος μεταφοράς υψηλής συχνότητας 0ms Online Τροφοδοτικό UPS με υπερφόρτωση/βραχυκύκλωμα/υπέρβαση θερμοκρασίας/μπαταρία Χαμηλή τάση
| Επίδειξη: | LCD |
|---|---|
| Ικανότητα δύναμης: | 1kVA-10kVA |
| Προστασία: | Υπερφόρτωση/βραχυκύκλωμα/πέρα από τη θερμοκρασία/τη χαμηλή τάση μπαταριών |
220V χαμηλής συχνότητας σε απευθείας σύνδεση βραχυκύκλωμα UPS πέρα από την προστασία θερμοκρασίας
| Προστασία: | Υπερφόρτωση/βραχυκύκλωμα/πέρα από τη θερμοκρασία |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής: | 220V |
| Επίδειξη: | LCD |
Σε απευθείας σύνδεση υψηλή συχνότητα UPS 500VA 650VA 850VA 1000VA 2kva επίδειξης οδηγήσεων/LCD
| Τάση παραγωγής:: | 220/230/240Vac ή 110/120Vac |
|---|---|
| Εφαρμογή:: | PC, δρομολογητής, POS επεξεργαστής επικοινωνίας μηχανών, βιομηχανικά προϊόντα |
| Επίδειξη: | Οδηγήσεων ή LCD για προαιρετικό |

