Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ online ups system ] αγώνας 160 προϊόντα.
Χαμηλής συχνότητας συνεχής παροχή ηλεκτρικού ρεύματος 220V με το καθαρό κύμα ημιτόνου
| Προστασία: | Υπερφόρτωση/βραχυκύκλωμα/πέρα από τη θερμοκρασία |
|---|---|
| Διεπαφή επικοινωνίας: | RS232/USB/SNMP |
| Επίδειξη: | LCD |
Αρθρωτό αδιάλειπτο τροφοδοτικό έως 8 μονάδες με προστασία υπερφόρτωσης/βραχυκυκλώματος/υπέρβασης θερμοκρασίας & απόδοση 95%
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature |
|---|---|
| Communication Interface: | RS232/RS485/SNMP |
| Efficiency: | 95% |
DC DC Power Supply με Χαμηλό Κυματισμό, Πηγή Τάσης Ακριβείας για Ενίσχυση της Ακεραιότητας Σήματος σε Ευαίσθητα Ηλεκτρονικά Κυκλώματα
| Packaging Details: | export deigned packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 15-20 working days |
| Payment Terms: | L/C, T/T, Western Union, D/A, D/P, MoneyGram |
Πηγή αδιάλειπτης ισχύος υψηλής απόδοσης χαμηλής συχνότητας με οθόνη LCD με έξοδο καθαρού ημιτονοειδούς κύματος
| Διεπαφή επικοινωνίας: | RS232/USB/SNMP |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής: | 220V |
| Αποδοτικότητα: | 1 |
Τροφοδοτικό αδιάλειπτης τροφοδοσίας LCD 0ms υψηλής απόδοσης 95,5%.
| Επίδειξη: | LCD |
|---|---|
| Χρόνος μεταφοράς: | 0ms |
| Προστασία: | Υπερφόρτωση/βραχυκύκλωμα/πέρα από τη θερμοκρασία/τη χαμηλή τάση μπαταριών |
δύο ετών συντήρηση-ελεύθερη Lead-Acid μπαταρία εξουσιοδότησης που λειτουργεί θερμοκρασία-15℃~50℃
| Μόνο ποσοστό απαλλαγής: | ≤3%/month |
|---|---|
| Ικανότητα: | 100Ah |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία: | -15℃~50℃ |
Ρυθμιστής τάσης επίδειξης AVR των οδηγήσεων LCD με το συγγενή Humidity≤95%
| Επίδειξη: | LCD/LED |
|---|---|
| Δύναμη: | 2KVA-3000KVA |
| Τάση εισαγωγής: | 380V-480V |
Ελαφρύ E Scooter μπαταρία Pack προσφέροντας σταθερή τάση έξοδος συμπαγές μέγεθος και συμβατό με διάφορα μοντέλα σκούτερ
| Packaging Details: | Carton packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 7-25workdays |
| Payment Terms: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Εφεδρικό κύτταρο φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου πακέτων μπαταριών παροχής ηλεκτρικού ρεύματος LiFePO4
| Τύπος μπαταριών: | LiFePO4 |
|---|---|
| Ανώτατο ρεύμα απαλλαγής: | 100A |
| Ζωή κύκλων: | 5000 Φορές |
Ανθεκτική μπαταρία Lifepo4 48v Αξιόπιστη ελαφριά 100Ah
| Τύπος μπαταρίας: | LiFePO4 |
|---|---|
| Μέγιστο ρεύμα εκκένωσης: | 100A |
| Διάρκεια κύκλου: | 5000 φορές |

