Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ overload protection mini dc ups ] αγώνας 55 προϊόντα.
18W φορητό μίνι συνεχές ρεύμα UPS με την μπαταρία λίθιου 8000mah LifeP04
| Τάση εισαγωγής: | 100-240Vac/50Hz ~60Hz |
|---|---|
| Χρόνος μεταφοράς: | <10 ms=""> |
| Επίπεδο θορύβου: | λιγότερο από 40dB |
μίνι προστασία υπερφόρτωσης μπαταριών ΣΥΝΕΧΟΎΣ UPS λίθιου 12v 18w με το σημείο εισόδου USB
| Όνομα προϊόντων: | Μίνι συνεχές ρεύμα UPS 12v 18w με το σημείο εισόδου και USB |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής: | 100-240Vac |
| Χρόνος μεταφοράς: | κα 0 |
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS μπαταριών σημείου εισόδου LiFePO4 δρομολογητών 12W διαποδιαμορφωτών
| Όνομα προϊόντων: | LiFePO4 μίνι παραγωγή ΣΥΝΕΧΟΥΣ UPS 100-240Vac εισαγωγής 5V 9V 12V 15V 24V 48V μπαταριών για το διαπο |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής: | 100-240Vac |
| Χρόνος μεταφοράς: | κα 0 |
Long Mini DC UPS 100V-240V Υπερφόρτωση/Βραχυκύκλωμα/Υπέρβαση θερμοκρασίας/Αντίστροφη πολικότητα Προστασία Οικονομική αδιάλειπτη
| Product Name: | Long Mini DC UPS |
|---|---|
| Working Temperature: | 0℃~+40℃ |
| Charging period: | 2~3Hours |
Long Mini DC UPS Economic 5Ah-100Ah Μπαταρία 0℃~+40℃ Θερμοκρασία λειτουργίας
| Battery Capacity: | 5Ah-100Ah |
|---|---|
| Charging Voltage: | 100V-240V |
| Charging period: | 2~3Hours |
Long Mini DC UPS 100V-240V ECO Mini Uninruptible Power Source
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature/Reverse Polarity |
|---|---|
| Working Temperature: | 0℃~+40℃ |
| Product Name: | Long Mini DC UPS |
Σταθερή απόδοση Eco Mini Dc Ups 12v για μπαταρία μολύβδου-οξέος
| Περίοδος χρέωσης: | 2~3Hours |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | DC UPS |
| Τύπος μπαταρίας: | lead-acid μπαταρία |
Μπαταρία λιθίου Mini DC UPS 2-3 ώρες Φόρτιση Mini αδιάλειπτης πηγής ενέργειας
| Προστασία: | Υπερφόρτωση/βραχυκύκλωμα/πέρα από τη θερμοκρασία/την αντίστροφη πολικότητα |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | DC UPS |
| Τύπος μπαταριών: | λίθιο |
Μίνι παραγωγή ΣΥΝΕΧΟΥΣ UPS 100-240Vac εισαγωγής 5V 9V 12V 15V 24V 48V προστασίας υπερφόρτωσης
| Τάση εισαγωγής: | 100-240vac |
|---|---|
| Χρόνος μεταφοράς: | <10 ms=""> |
| Επίπεδο θορύβου: | λιγότερο από 40db |
2-3 ώρες Φόρτιση Mini DC UPS Mini Uninterruptible Power Εξοπλισμός για οθόνη και WiFi
| Ονομασία προϊόντος: | DC UPS |
|---|---|
| Περίοδος χρέωσης: | 2~3Hours |
| Δύναμη παραγωγής: | 12W-60W |

