Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ pure sine wave high frequency online ups ] αγώνας 89 προϊόντα.
Χαμηλής συχνότητας σε απευθείας σύνδεση UPS CE ROHS LCD καθαρή παραγωγή κυμάτων ημιτόνου επίδειξης
| Διεπαφή επικοινωνίας: | RS232/USB/SNMP |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής: | 220V |
| Αποδοτικότητα: | 1 |
Χαμηλής συχνότητας 220V LCD UPS σε απευθείας σύνδεση καθαρό ημιτονοειδές κύμα
| Τάση εισαγωγής: | 220V |
|---|---|
| Αποδοτικότητα: | 1 |
| Διεπαφή επικοινωνίας: | RS232/USB/SNMP |
Διαδικτυακό UPS χαμηλής συχνότητας με προστασία υπερφόρτωσης/βραχυκυκλώματος/υπερθερμοκρασίας RS232/USB/SNMP Διεπαφή επικοινωνίας
| Αποδοτικότητα: | 1 |
|---|---|
| Διεπαφή επικοινωνίας: | RS232/USB/SNMP |
| Επίδειξη: | LCD |
Αδιάλειπτη τροφοδοσία καθαρού ημιτονοειδούς κύματος χαμηλής συχνότητας με προστασία υπερφόρτωσης
| Προστασία: | Υπερφόρτωση/βραχυκύκλωμα/πέρα από τη θερμοκρασία |
|---|---|
| Κυματοειδές παραγωγής: | Καθαρό κύμα ημιτόνου |
| Διεπαφή επικοινωνίας: | RS232/USB/SNMP |
Καθαρή υψηλή συχνότητα σε απευθείας σύνδεση UPS κυμάτων 15KVA ημιτόνου με 0,9 παράγοντα δύναμης
| Υλικό: | ABS |
|---|---|
| Χρώμα: | ΜΑΥΡΟΣ |
| Τοποθετήστε τον τρόπο: | Τύπος πύργων |
1U Mountable υψηλή συχνότητα σε απευθείας σύνδεση UPS ραφιών με την προστασία υπερφόρτωσης και βραχυκυκλώματος
| Τοποθετήστε τον τρόπο: | Τάξη |
|---|---|
| Υλικό: | ABS/METAL |
| Χρώμα: | μαύρος |
Ηλεκτρονικό UPS χαμηλής συχνότητας με προστασία οθόνης LCD υπερφόρτωσης/βραχυκυκλώματος/υπέρβασης θερμοκρασίας & υψηλής απόδοσης 1
| Τάση εισαγωγής: | 220V |
|---|---|
| Κυματοειδές παραγωγής: | Καθαρό κύμα ημιτόνου |
| Αποδοτικότητα: | 1 |
Αληθινή διπλή υψηλή συχνότητα σε απευθείας σύνδεση UPS μετατροπής με την επίδειξη των οδηγήσεων/LCD
| Υλικό: | ABS |
|---|---|
| Χρώμα: | μαύρος |
| Τοποθετήστε τον τρόπο: | Τύπος πύργων |
6KVA ο σε απευθείας σύνδεση UPS πύργος υψηλής συχνότητας τοποθετεί τον τύπο με την ευρεία σειρά τάσης εισαγωγής
| Υλικό: | ABS |
|---|---|
| Χρώμα: | ΜΑΥΡΟΣ |
| Τοποθετήστε τον τρόπο: | Τύπος πύργων |
Τριφασικό βιομηχανικό σε απευθείας σύνδεση UPS χαμηλής συχνότητας σε απευθείας σύνδεση UPS, τριφασικά συστήματα IGBT UPS
| Εφαρμογή: | Γραφείο, εγκαταστάσεις υπολογιστών, ασφάλεια, έλεγχος, συναγερμός, τηλεπικοινωνίες, ιατρικές, ενοργά |
|---|---|
| Τύπος: | Σε απευθείας σύνδεση, χαμηλής συχνότητας σε απευθείας σύνδεση, 3 φάσεις σε 3 καταργεί σταδιακά |
| Όνομα προϊόντων: | Τριφασικό βιομηχανικό σε απευθείας σύνδεση UPS χαμηλής συχνότητας σε απευθείας σύνδεση UPS, τριφασικ |

