Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ safety lead acid car battery ] αγώνας 3 προϊόντα.
όξινη μπαταρία αυτοκινήτων μολύβδου ασφάλειας
| Υλικό: | ABS |
|---|---|
| Ικανότητα: | το 9Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
| Τάση: | 12V |
COem ODM 18AH 12v χαμηλή τάση μπαταριών μολύβδου όξινη για τα μηχανικά δίκυκλα Ε
| Τάση: | 12V |
|---|---|
| Χρήση: | motocycle, ε-μηχανικά δίκυκλα, τρίκυκλα, forklifts |
| σφραγισμένος τύπος: | Σφραγισμένος |
Bluetooth οθόνη Λίθιο-Ιόνιο-Φωσφορική μπαταρία 600*460*457mm για εμπορική χρήση
| Max που απαλλάσσει το ρεύμα: | 50A ~ 300A |
|---|---|
| Αριθμός μοντέλου: | 1 kW 2 kW 3 kW 5 kW 8 kW 10 kW 15 kW |
| Ενέργεια πυκνότητα: | / |
1

