Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ sealed non spillable lead acid battery ] αγώνας 6 προϊόντα.
υψηλότερη συγκέντρωσης όξινη μπαταρία μολύβδου πίεσης μη-spillable
| Ικανότητα: | το 9Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | Περ. 2,55 κλ |
Good performance 12v non-spillable lead acid battery for UPS,Telecom,solar system,alarm system
| Ικανότητα: | το 7Ah@20hr-rate |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | 2,05 κλ |
μη spillable όξινη μπαταρία μολύβδου για το UPS, τις τηλεπικοινωνίες, το σύστημα συναγερμών και το ηλιακό σύστημα
| Ικανότητα: | το 7Ah@20hr-rate |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Σφραγισμένος τύπος: | Σφραγισμένος |
Μη Spillable UPS 12v VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
| Ικανότητα: | το 7Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | Περ. 2,05 κλ |
1.04KG σφραγισμένη ελεύθερη επαναφορτιζόμενη μπαταρία 6v 7ah συντήρησης για το σύστημα συναγερμών
| Ικανότητα: | το 7Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
|---|---|
| Τάση: | 6V |
| Βάρος: | Περ. 1.04Kg |
1

