Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ telecom sealed lead acid batteries ] αγώνας 51 προϊόντα.
2.05kg weight 12v vrla sealed sulfuric acid battery for ups, telecom, alarm system and solar system application
| Ικανότητα: | το 7Ah@20hr-rate |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | Περ. 2,05 κλ |
2.05 Kg 12V 7Ah Sealed type lead acid battery for UPS,Telecom,solar system,alarm system
| Ικανότητα: | 7ah |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | 2,05 κλ |
Το UPS σφραγισμένο τηλεπικοινωνίες VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία 12v 150ah μολύβδου
| Ικανότητα: | το 150Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | Περ. 40.00Kg |
Good performance 12v non-spillable lead acid battery for UPS,Telecom,solar system,alarm system
| Ικανότητα: | το 7Ah@20hr-rate |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | 2,05 κλ |
μη spillable όξινη μπαταρία μολύβδου για το UPS, τις τηλεπικοινωνίες, το σύστημα συναγερμών και το ηλιακό σύστημα
| Ικανότητα: | το 7Ah@20hr-rate |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Σφραγισμένος τύπος: | Σφραγισμένος |
2.55kg weight maintenance free ups lead acid battery for UPS, Telecom, alarm system and solar system
| Ικανότητα: | το 9Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | Περ. 2,55 κλ |
Good performance 12v lead acid battery for UPS,Telecom,solar system,alarm system
| Ικανότητα: | 7ah |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | 2,05 κλ |
2.55kg weight valve regulated lead acid battery 12v for UPS,Telecom,solar system,alarm system
| Υλικό: | Τυπωμένος |
|---|---|
| Ικανότητα: | το 9Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
| Τάση: | 12V |
Σφραγισμένη τηλεπικοινωνίες όξινη μπαταρία μολύβδου 12v 18ah για το ηλιακό σύστημα UPS
| Ικανότητα: | το 18Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | Περ. 5.10Kg |
2.05 Kg 12V 7Ah lead acid battery for ups backup power application
| Υλικό: | Τυπωμένος |
|---|---|
| Ικανότητα: | το 7Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
| Τάση: | 12V |

