Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ ups sine wave inverter ] αγώνας 224 προϊόντα.
MP/MPS ΣΕΙΡΑ 2000W από εγχώριο αναστροφέα κυμάτων ημιτόνου πλέγματος τον καθαρό
| Όνομα προϊόντων: | MP/MPS ΣΕΙΡΑΣ 1000W-6000W ηλιακής ενέργειας εγχώριος αναστροφέας κυμάτων ημιτόνου από-πλέγματος καθα |
|---|---|
| Αποδοτικότητα: | >=96% (τρόπος εναλλασσόμενου ρεύματος) |
| Προστασία βραχυκυκλώματος παραγωγής: | Ναι |
XL αναστροφέας ηλεκτρικής δύναμης βημάτων AVR σειράς 500W-5000W 4
| Όνομα προϊόντων: | XL εγχώριοι αναστροφείς κυμάτων ημιτόνου σειράς 500W-5000W καθαροί, 4-βήμα AVR, χρέωση δύναμης AC/So |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Σπίτι, προσωπικός Η/Υ |
| Εισαγωγή: | AC/Soalr |
σειρά σ. IV εγχώριων αποθηκών αναστροφέων δύναμης 2100W 3500A με την επέκταση της ζωής υπηρεσιών
| Υλικό: | Metal/ABS |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
| Παραγωγή: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V |
Μέταλλο εγχώριων αποθηκών αναστροφέων δύναμης λιμένων USB/υλικό ABS με 2 έτη εξουσιοδότησης
| Υλικό: | Metal/ABS |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
| Παραγωγή: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V |
Διαλογικό 1KVA 5KVA καθαρό κύμα UPS ημιτόνου γραμμών για το δρομολογητή PC
| Τάση παραγωγής:: | 220/230/240Vac ή 110/120Vac |
|---|---|
| Εφαρμογή:: | PC, δρομολογητής, POS επεξεργαστής επικοινωνίας μηχανών, βιομηχανικά προϊόντα |
| Επίδειξη: | Οδηγήσεων ή LCD για προαιρετικό |
220v LCD οθόνη χαμηλής συχνότητας online ups με καθαρή έξοδο κύματος sinus
| Προστασία: | Υπερφόρτωση/βραχυκύκλωμα/πέρα από τη θερμοκρασία |
|---|---|
| Τεχνολογία: | 220V |
| Αποτελεσματικότητα: | 0.9 |
5KVA καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
| Εφαρμογή: | Στήριγμα δύναμης για τον υπολογιστή, lap-top… |
|---|---|
| Τοποθετήστε τον τρόπο: | Τύπος πύργων |
| Προστασία: | Overvoltage |
3KVA τυποποιημένος καθαρός διαλογικός UPS SL κυμάτων ημιτόνου τύπος πύργων σειράς γραμμών
| Εφαρμογή: | Στήριγμα δύναμης για τον υπολογιστή |
|---|---|
| Τοποθετήστε τον τρόπο: | Τύπος πύργων |
| Προστασία: | Overvoltage |
RJ45 Ακαθάριστη γραμμή κύματος αλληλεπιδράσεων για υπολογιστή / τράπεζα / τερματικό
| Διασύνδεση: | USB/RS232/RJ45 |
|---|---|
| Τεχνολογία: | 220V/230V/240V |
| Κυματοειδές: | Καθαρό κύμα ημιτόνου |
Αληθινό κύμα UPS, καθαρό κύμα UPS ημιτόνου για POS τη μηχανή/υπολογιστής ημιτόνου σειράς SL
| εφαρμογή: | Στήριγμα δύναμης για τον υπολογιστή, lap-top… |
|---|---|
| Τοποθετήστε τον τρόπο: | Τύπος πύργων |
| Προστασία: | Υπέρτασης |

