Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ ups sine wave inverter ] αγώνας 224 προϊόντα.
Τροποποιημένος αναστροφέας κυμάτων ημιτόνου σειράς 300W 3000W σ. IV εναλλασσόμενο ρεύμα
| Επίδειξη: | LCD |
|---|---|
| Τάση παραγωγής: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V |
| Μορφή κυμάτων παραγωγής: | Τροποποιημένο κύμα ημιτόνου |
Τροποποιημένο εναλλασσόμενο ρεύμα 220V αναστροφέων κυμάτων ημιτόνου επίδειξης 3000W LCD UPS
| Επίδειξη: | LCD |
|---|---|
| Τάση παραγωγής: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V |
| Μορφή κυμάτων παραγωγής: | Τροποποιημένο κύμα ημιτόνου |
Επίδειξη 300 σειράς LCD σ. IV - τροποποιημένος 3000W αναστροφέας κυμάτων ημιτόνου
| Επίδειξη: | LCD |
|---|---|
| Τάση παραγωγής: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V |
| Μορφή κυμάτων παραγωγής: | Τροποποιημένο κύμα ημιτόνου |
Από τον καθαρό αναστροφέα κυμάτων ημιτόνου βουλευτών 2000W συστημάτων 230Vac πλέγματος
| Όνομα προϊόντων: | 230Vac καθαρός αναστροφέας κυμάτων ημιτόνου ΣΕΙΡΆΣ 2000W βουλευτών, αναστροφέας ηλιακής ενέργειας, σ |
|---|---|
| Αποδοτικότητα: | >=96% (τρόπος εναλλασσόμενου ρεύματος) |
| Συχνότητα εισαγωγής: | 45-65Hz |
Καθαρός αναστροφέας κυμάτων ημιτόνου φορτιστών 5KW MPPT για την ηλιακή εγχώρια χρήση
| Υλικό: | Metal/ABS |
|---|---|
| παραγωγή: | 220V/230V/240VAC |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
Ηλιακός ελεγκτής αναστροφέων PWM MPPT κυμάτων ημιτόνου UPS 5KW 6KW καθαρός
| Υλικό: | Metal/ABS |
|---|---|
| Παραγωγή: | 220V/230V/240VAC |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
Τροποποιημένο εναλλασσόμενο ρεύμα UPS επίδειξης αναστροφέων LCD κυμάτων ημιτόνου σ. IV σειρά/διακόπτης αναστροφέων
| Επίδειξη: | LCD |
|---|---|
| Τάση παραγωγής: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V |
| Μορφή κυμάτων παραγωγής: | Τροποποιημένο κύμα ημιτόνου |
Διαλογικός 600VA 5KVA Uninterruptible UPS αναστροφέας κυμάτων ημιτόνου γραμμών
| Προστασία: | Προστασία χαμηλής τάσης, υπερτίμηση απαλλαγής υπερφόρτωσης |
|---|---|
| Τύπος: | Ράφι ή πύργος |
| Φάση: | ενιαία φάση |
XL εγχώρια αποθήκη αναστροφέων κυμάτων ημιτόνου σειράς καθαρή, αναστροφέας για την εγχώρια χρήση
| Υλικό: | Metal/ABS |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένη |
| Προστασία: | υπερφόρτωση και βραχυκύκλωμα |
2000W καθαρή ημιτόνου κυμάτων συχνότητα εισαγωγής επίδειξης 45-65Hz λειτουργίας LCD αναστροφέων ηλιακή
| Υλικό: | Metal/ABS |
|---|---|
| Εμφάνιση: | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Αποδοτικότητα: | >=96% (τρόπος εναλλασσόμενου ρεύματος) |

