Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
G TECH 25.6V 206Ah Μπαταρία Εκκίνησης LiFePO4 Με 6000 Κύκλους Ζωής Για Αυτοκίνητο Και Ψυγείο
| Υλικό: | LiFePO4 |
|---|---|
| Δυναμικό: | 25,6 V |
| Ικανότητα: | 206AH |
G TECH 25.6V 100Ah Μπαταρία LiFePO4 Επιτοίχιας Στήριξης για Οικιακή Αποθήκευση Ενέργειας με Μεγάλο Κύκλο Ζωής
| Δυναμικό: | 25,6 V |
|---|---|
| Ικανότητα: | 100 ΑΧ |
| Ενέργεια: | 2.56kwh |
Μπαταρία G TECH 12.8V 40Ah LiFePO4 με 6000 Κύκλους Ζωής και Λειτουργία Bluetooth για Αποθήκευση Ηλιακής Ενέργειας
| Υλικό: | LiFePO4 |
|---|---|
| Δυναμικό: | 12,8 V |
| Ικανότητα: | 40 Αχ |
G TECH 12,8V 100Ah LiFePO4 μπαταρία με 6000 κύκλους για αποθήκευση ηλιακής ενέργειας
| Υλικό: | LiFePO4 |
|---|---|
| Δυναμικό: | 12,8 V |
| Ικανότητα: | 100 ΑΧ |
G TECH 12.8V 100Ah Μπαταρία LiFePO4 με 6000 Κύκλους Ζωής και Διαφανές Περίβλημα για Αποθήκευση Ηλιακής Ενέργειας
| Υλικό: | LiFePO4 |
|---|---|
| Δυναμικό: | 12,8 V |
| Ικανότητα: | 100 ΑΧ |
G TECH 512V υψηλής τάσης 102,4KWH LiFePO4 μπαταρία με 6000 μακράς διάρκειας κύκλου για αποθήκευση ηλιακής ενέργειας
| Υλικό: | LiFePO4 |
|---|---|
| Δυναμικό: | 512V |
| Ικανότητα: | 200 Ah |
Μπαταρία LiFePO4 48V 100Ah 5KWH Βαθύ Κύκλου για Αποθήκευση Ηλιακής Ενέργειας Τοποθετημένη σε Ράφι
| Υλικό: | LiFePO4 |
|---|---|
| Δυναμικό: | 48V |
| Ικανότητα: | 100 ΑΧ |
G TECH Συσσωρεύσιμο Πακέτο Μπαταριών LiFePO4 20.48KWH με 6000 Μεγάλο Κύκλο Ζωής για Αποθήκευση Ηλιακής Ενέργειας
| Υλικό: | LiFePO4 |
|---|---|
| Δυναμικό: | 51,2 V |
| Ικανότητα: | 400AH |
G TECH 12.8V314AH Αντικατάσταση οξέος μολύβδου LiFePO4 μπαταρία 6000 φορές
| Υλικό: | LiFePO4 |
|---|---|
| Δυναμικό: | 12,8 V |
| Ικανότητα: | 314 Αχ |
G TECH 51.2V 314Ah 16KWH LiFePO4 μπαταρία με 6000 μακρά διάρκεια κύκλου για κατοικιακή αποθήκευση ηλιακής ενέργειας
| Υλικό: | LiFePO4 |
|---|---|
| Δυναμικό: | 51,2 V |
| Ικανότητα: | 314 Αχ |

