Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ 1000va automatic voltage regulator ] αγώνας 71 προϊόντα.
Τοπ τύπος υποδοχών ελεγχόμενων ΚΜΕ UPS υπολογιστών ηλεκτρικού ρεύματος μετάλλων παροχής/πλαστικής περίπτωσης
| Τάση παραγωγής:: | 220/230/240Vac |
|---|---|
| Εφαρμογή:: | PC, δρομολογητής, POS επεξεργαστής επικοινωνίας μηχανών, βιομηχανικά προϊόντα |
| Επίδειξη: | Οδηγήσεις |
Μέταλλο/παροχή ηλεκτρικού ρεύματος μονάδων πλαστικής υπόθεσης UPS 300VA 650VA 800VA ΚΜΕ ελεγχόμενη
| Τάση παραγωγής:: | 220/230/240Vac ή 110/120Vac |
|---|---|
| Εφαρμογή:: | PC, δρομολογητής, POS επεξεργαστής επικοινωνίας μηχανών, βιομηχανικά προϊόντα |
| Απεικόνιση: | Οδηγήσεων ή LCD για προαιρετικό |
300W γραμμή διαλογικό PWM UPS για το σε μη απευθείας σύνδεση σύστημα UPS
| Τάση παραγωγής:: | 220/230/240Vac ή 110/120Vac |
|---|---|
| Εφαρμογή: | PC, δρομολογητής, POS επεξεργαστής επικοινωνίας μηχανών, βιομηχανικά προϊόντα |
| Επίδειξη: | Οδηγήσεων ή LCD για προαιρετικό |
Διαλογική προστασία 300VA 650VA 800VA βραχυκυκλώματος υπερφόρτωσης συνεχών UPS συστημάτων γραμμών
| Τάση παραγωγής:: | 220/230/240Vac ή 110/120Vac |
|---|---|
| Εφαρμογή:: | PC, δρομολογητής, POS επεξεργαστής επικοινωνίας μηχανών, βιομηχανικά προϊόντα |
| Επίδειξη: | Οδηγήσεων ή LCD για προαιρετικό |
Τεχνολογία UPS Γ ενιαίας φάσης με το σύστημα ελέγχου αυτοματοποίησης 2 έτη εξουσιοδότησης
| χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Χρόνος Μεταφοράς: | Τυπικά 2-6 ms, 10 ms μέγ |
| Απεικόνιση: | LCD/ΟΔΗΓΗΜΈΝΟΣ |
καθαροί αναστροφείς ηλιακών συστημάτων UPS κυμάτων ημιτόνου 300W 5KW MPPT
| Υλικό: | Metal/ABS |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
| παραγωγή: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V |
Τροποποιημένος ημιτόνου τοίχος αναστροφέων κυμάτων 300W 1KW 5KW ηλιακός που τοποθετείται
| Υλικό: | Metal/ABS |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
| παραγωγή: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V |
εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης φορτιστών κυμάτων MPPT ημιτόνου 500W 6KW καθαρή
| Υλικό: | Metal/ABS |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
| παραγωγή: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V |
Καθαρός αναστροφέας κυμάτων ημιτόνου φορτιστών 5KW MPPT για την ηλιακή εγχώρια χρήση
| Υλικό: | Metal/ABS |
|---|---|
| παραγωγή: | 220V/230V/240VAC |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |

