Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ 1000va automatic voltage regulator ] αγώνας 71 προϊόντα.
Rtl Rack Mount Pure Sine Wave Ups χωρητικότητα μπαταρίας 7ah / 9ah / 12ah / 14ah / 18ah / 24ah / 36ah / 48ah
| Συχνότητα: | 50/60Hz |
|---|---|
| Τεχνολογία: | 220V/230V/240V |
| Ικανότητα δύναμης: | 1000VA/1500VA/2000VA/3000VA |
Υψηλής απόδοσης αλληλεπιδραστική γραμμή sinus wave ups 600va / 800va / 1200va
| Κυματοειδές: | Καθαρό κύμα ημιτόνου |
|---|---|
| Τεχνολογία: | 220V/230V/240V |
| Αδιάβροχο: | GSM |
G Tech 1KVA-5KVA Sinewave UPS: Reliable Protection for Your Electronic Devices
| Ικανότητα: | 1000VA |
|---|---|
| Δυναμικό: | 110-300VAC |
| Συντελεστής ισχύος εξόδου: | ≥0,7 |
Σειρά υψηλής ακρίβειας AVR ενιαίας φάσης για τον υπολογιστή, τις οικιακές ηλεκτρικές συσκευές, τη μέτρηση και τη δοκιμή equipmet
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | συσκευασία χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 7-25workdays |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T, Western Union |
3KVA 5KVA Pure Sine Wave Line Interactive UPS Για PC / ATM / Τερματικό Τράπεζας με PF 0.8
| Τοποθετήστε τον τρόπο: | Τύπος πύργων |
|---|---|
| Προστασία: | Υπερφόρτωση, βραχυκύκλωμα, πέρα από τη θερμοκρασία |
| Συχνότητα εισόδου: | 45-65Hz |
Τροποποιημένη γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων 500-3000VA ημιτόνου για το σπίτι
| Προστασία: | Προστασία χαμηλής τάσης, υπερτίμηση απαλλαγής υπερφόρτωσης |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Σε μη απευθείας σύνδεση UPS, γραμμή διαλογικό UPS, παροχή 500VA 650VA 800VA 1000VA 1200VA 1500VA ηλε |
| Φάση: | Ενιαία φάση |
Διαλογικός UPS κυμάτων 650VA ημιτόνου ελεγχόμενος ΚΜΕ ΣΥΝΕΧΉΣ τρόπος γραμμών
| Προστασία: | Προστασία χαμηλής τάσης, υπερτίμηση απαλλαγής υπερφόρτωσης |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Φωτεινό σπίτι UPS, γραμμή διαλογικό UPS, παροχή 500VA 650VA 800VA 1000VA 1200VA 1500VA ηλεκτρικού ρε |
| Φάση: | Ενιαία φάση |
AGM δύναμη εφεδρικό PWM ΚΜΕ μπαταριών 500-1500VA UPS ελεγχόμενη
| Προστασία: | Προστασία χαμηλής τάσης, υπερτίμηση απαλλαγής υπερφόρτωσης |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Στήριγμα δύναμης UPS για το σπίτι, γραμμή διαλογικό UPS, παροχή 500VA 650VA 800VA 1000VA 1200VA 1500 |
| Φάση: | Ενιαία φάση |
Γραμμή διαλογικό PWM UPS κυμάτων ημιτόνου ΚΜΕ 500-3000VA
| Τάση παραγωγής:: | 220/230/240Vac ή 110/120Vac |
|---|---|
| Εφαρμογή: | PC, δρομολογητής, POS επεξεργαστής επικοινωνίας μηχανών, βιομηχανικά προϊόντα |
| Επίδειξη: | Οδηγήσεων ή LCD για προαιρετικό |
Μπαταρία UPS λίθιου ενιαίας φάσης LiFePO4 600VA 800VA
| Προστασία: | Προστασία χαμηλής τάσης, υπερτίμηση απαλλαγής υπερφόρτωσης |
|---|---|
| Τύπος: | Γραμμή διαλογικό UPS |
| Φάση: | ενιαία φάση |

