Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ 100ah 12v lithium iron phosphate battery ] αγώνας 15 προϊόντα.
100h 12v μπαταρία λιθίου σιδήρου φωσφορικού με Bluetooth
| Τύπος μπαταρίας: | LiFePO4 |
|---|---|
| Δυναμικότητα: | 100Ah |
| Πεδίο θερμοκρασίας φόρτισης: | 0-45°C |
μπαταρία φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου 12.8V 100Ah για Telcom
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | 12.8V100Ah μπαταρία φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου (LiFePO4) |
| Τελικός τύπος: | M8 |
OEM 100Ah μπαταρία φωσφορικού σιδήρου λιθίου με 3 χρόνια εγγύηση
| ενέργεια: | 1200Wh |
|---|---|
| Τάση παραγωγής: | 12V |
| Ζωή κύκλων: | 5000 Φορές |
Prismatic Μπαταρία φωσφορικού σιδήρου λιθίου με 3000 κύκλους ζωής
| Ικανότητα: | 100Ah |
|---|---|
| Τύπος μπαταριών: | LiFePO4 |
| Ζωή κύκλων: | 5000 Φορές |
Πακέτο κυττάρων LiFePO4 100Ah Μπαταρία φωσφορικού σιδήρου λιθίου 3000 φορές διάρκεια ζωής
| Τάση παραγωγής: | 12V/48V/51,2V |
|---|---|
| Ζωή κύκλων: | 3000 φορές |
| Ανώτατο ρεύμα δαπανών: | 100A |
3000 μπαταρία Φε Po4 χρονικού λίθιου, μπαταρία φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου 12 βολτ με Bestar
| Χρώμα: | μπλε |
|---|---|
| Εγγύηση: | 1 χρόνος |
| Τόπος καταγωγής: | Guangdong Κίνα |
Ελαφριά και ισχυρή μπαταρία LiFePO4 12V 100ah με πυκνότητα ενέργειας 160Wh/kg
| Dimension: | 600*460*457mm |
|---|---|
| Display: | LCD Optional |
| Grade: | A |
ελαφρύ πακέτο μπαταριών 12V 100Ah LiFePO4 με 3 χρόνια εγγύηση
| Ανώτατο ρεύμα δαπανών: | 100A |
|---|---|
| Τάση παραγωγής: | 12V |
| ενέργεια: | 1200Wh |
16S17P Σύνδεση μπαταρίας 48V LiFePO4 μπαταρία για μακροχρόνια διάρκεια ζωής της μπαταρίας
| Discharge End Voltage: | 10V |
|---|---|
| Product Na Me: | 12V 100ah Lifepo4 Lithium Battery |
| Battery Size: | / |
Πακέτο μπαταρίας 12V 100AH LFP 5000 Times Cycle Life αξιόπιστο ανθεκτικό
| Ικανότητα: | 100Ah |
|---|---|
| Τύπος μπαταριών: | LiFePO4 |
| Τάση παραγωγής: | 12V |

