Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ 100ah 12v lithium iron phosphate battery ] αγώνας 15 προϊόντα.
12V μπαταρία LiFePO4 για αντικατάσταση μπαταρίας VRLA 50Ah, 100Ah, 150Ah, 200Ah με μπλε δόντι
| Χρησιμοποιήστε τη ζωή: | >10 χρόνια |
|---|---|
| Εγγύηση: | 3 χρόνια |
| Πιστοποιητικά: | CE, RoHS, UL, UN38.3 |
Βαθιά κύκλος 12V 100Ah μπαταρία λιθίου για υποστήριξη ισχύος UPS και αποθήκευση ενέργειας
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τυπικό πακέτο μπαταριών εξαγωγής |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Δείγμα: 7 ημέρες, ποσότητα παραγγελίας: 20 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, L/C |
51.2V 100Ah LiFePO4 Power 6000 Cycles Reliable Home Energy Storage from -20°C to 45°C
| Έκδοση τάσης συσκευής: | 12V24V48V |
|---|---|
| Χρησιμοποιώ τη ζωή: | >10 χρόνια |
| Max που απαλλάσσει το ρεύμα: | 50A ~ 300A |
Πακέτο μπαταριών LiFePO4 υψηλής χωρητικότητας 5000 φορές κύκλου ζωής 100A Μέγιστο ρεύμα φόρτισης
| Ζωή κύκλων: | 5000 Φορές |
|---|---|
| Τύπος μπαταριών: | LiFePO4 |
| ενέργεια: | 1200Wh |
Πακέτο μπαταριών 1200WH LiFePO4 Υψηλής ενεργειακής χωρητικότητας για μακροχρόνια χρήση
| Ικανότητα: | 100Ah |
|---|---|
| Ανώτατο ρεύμα δαπανών: | 100A |
| Τύπος μπαταριών: | LiFePO4 |

