Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ 12v valve regulated lead acid battery ] αγώνας 44 προϊόντα.
Μέγιστο ρεύμα εκφόρτισης ανασυνδυασμένης αεριζόμενης μπαταρίας μολύβδου 300A
| Τελικός τύπος: | Περασμένος κλωστή |
|---|---|
| Εφαρμογή: | UPS, ηλιακό σύστημα, σύστημα τηλεπικοινωνιών |
| Διαστάσεις: | L*W*H=330*172*214mm |
VRLA αέρισε την όξινη μπαταρία 330*172*214mm μολύβδου για τη βιομηχανική οικιακή χρήση
| Εφαρμογή: | UPS, ηλιακό σύστημα, σύστημα τηλεπικοινωνιών |
|---|---|
| Διαστάσεις: | L*W*H=330*172*214mm |
| Βάρος: | 31kg |
δύο ετών συντήρηση-ελεύθερη Lead-Acid μπαταρία εξουσιοδότησης που λειτουργεί θερμοκρασία-15℃~50℃
| Μόνο ποσοστό απαλλαγής: | ≤3%/month |
|---|---|
| Ικανότητα: | 100Ah |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία: | -15℃~50℃ |
όξινη μπαταρία μολύβδου 12v100AH VRLA για το σύστημα εγχώριας ηλιακής ενέργειας
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | συσκευασία χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 20~30 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T, Western Union |
AGM συντήρησης μεριδίου 12V200AH ελεύθερη μπαταρία ΠΗΚΤΩΜΆΤΩΝ
| Ικανότητας: | 200Ah |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| εφαρμογή: | UPS, σύστημα ηλιακής ενέργειας αέρα, εξοπλισμός τηλεπικοινωνιών |
2.55kg weight valve regulated sealed lead acid batteries 12v 9ah for Telecom,solar system,alarm system
| Υλικό: | ABS |
|---|---|
| Ικανότητα: | 9A |
| Τάση: | 12V |
Βαθιά μπαταρία ΠΗΚΤΩΜΑΤΩΝ ηλιακού πλαισίου κύκλων, μπαταρία αποθήκευσης δύναμης 65-200Ah για το ηλιακό σύστημα
| Εφαρμογή: | UPS, σύστημα ηλιακής ενέργειας αέρα, εξοπλισμός τηλεπικοινωνιών |
|---|---|
| Τύπος συντήρησης: | ελεύθερος |
| Χρώμα: | Ο Μαύρος ή συνήθεια |
η βαλβίδα ρύθμισε τη σφραγισμένη όξινη μπαταρία 12v 7ah για τις τηλεπικοινωνίες, ηλιακό σύστημα, σύστημα μολύβδου συναγερμών
| Ικανότητα: | το 7Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | Περ. 2,05 κλ |
2.55kg weight 12v 9ah valve regulated sealed lead acid battery for ups, telecom, alarm system and solar system
| Υλικό: | Τυπωμένος |
|---|---|
| Ικανότητα: | το 9Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
| Τάση: | 12V |
Η βαλβίδα ABS 12v 7ah ρύθμισε τη σφραγισμένη όξινη μπαταρία μολύβδου
| Ικανότητα: | το 7Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | Περ. 2,05 κλ |

