Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ 12v valve regulated lead acid battery ] αγώνας 44 προϊόντα.
Αξιόπιστη βαλβίδα ρυθμιζόμενη μπαταρία ολικού οξέος σειρά VP βαθύ κύκλο μπαταρία 12V
| Υλικό: | Οξύ μολύβδου |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -15℃~50℃ |
| Εγγύηση: | 3 χρόνια |
Η βαλβίδα UPS ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου με το ανώτατο ρεύμα απαλλαγής 300A
| Ικανότητα: | 100Ah |
|---|---|
| Ανώτατο ρεύμα απαλλαγής: | 300A |
| Μόνο ποσοστό απαλλαγής: | ≤3%/month |
2,05 κλ όξινη μπαταρία μολύβδου τύπων πηκτωμάτων 12 βολτ για το σύστημα ηλιακών συστημάτων
| Ικανότητα: | το 7Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | Περ. 2,05 κλ |
120ah η βαλβίδα ρύθμισε την όξινη μπαταρία 12v μολύβδου για το ηλιακό σύστημα συναγερμών
| Ικανότητα: | το 120Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | Περ. 34.50Kg |
OEM Χωρίς συντήρηση υλικό περιβλήματος ABS επαναφορτιζόμενη βαλβίδα ρυθμιζόμενη μπαταρία μολύβδου για μακροχρόνια απόδοση UPS
| Ικανότητα: | το 7Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | Περ. 2,05 κλ |
Επανακαταλογηστέο VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου, όξινη μπαταρία μολύβδου υψηλής ικανότητας
| Τάση: | 2V, 6V. 12V |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Η επανακαταλογηστέα βαλβίδα ρύθμισε μολύβδου την όξινη μπαταρία μολύβδου υψηλής ικανότητας κύκλων μπ |
| Εφαρμογή: | UPS, ηλιακό σύστημα, φωτεινός σηματοδότης, τηλεπικοινωνίες, κ.λπ. |
12V 7Ah VRLA ρυθμιζόμενη μπαταρία μολύβδου επαναφορτιζόμενη σφραγισμένη μπαταρία μολύβδου
| Διάρκεια κύκλου: | 500-1000 |
|---|---|
| Δυναμικότητα: | 7Ah |
| Εφαρμογή: | UPS, ηλιακό σύστημα, σύστημα τηλεπικοινωνιών |
12v 100ah VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου για το ηλιακό σύστημα συναγερμών
| Ικανότητα: | το 100Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
|---|---|
| Τάση: | 12v |
| Βάρος: | Περ. 34.50Kg |
Το συμπαγές σχέδιο VRLA ρύθμισε μολύβδου την όξινη τελική σφράγιση κύκλων μπαταριών βαθιά
| Τάση: | 2V, 6V, 12V |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | AGM VRLA ρύθμισε μολύβδου την όξινη μπαταρία μολύβδου υψηλής ικανότητας κύκλων μπαταριών βαθιά όξινη |
| Εγγύηση: | 1 έτος |
Η διπλή σφράγιση VRLA ρύθμισε τα όξινα συστήματα υψηλής δύναμης UPS μπαταριών μολύβδου εξαιρετικά
| Τάση: | 12v, 2v, 6V |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | AGM VRLA ρύθμισε τα όξινα συστήματα υψηλής δύναμης UPS μπαταριών μολύβδου εξαιρετικά |
| Εγγύηση: | 1 έτος |

