Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ 220v generator voltage regulator ] αγώνας 46 προϊόντα.
Μειωμένη AVR συχνότητα ρυθμιστών τάσης οδηγίας καθορισμένη αυτόματη 50Hz 60Hz
| Τύπος: | Αυτόματος ρυθμιστής τάσης |
|---|---|
| Προστασία: | Υπερφόρτωση/βραχυκύκλωμα/πέρα από την τάση/κάτω από την τάση |
| Δύναμη: | 2KVA-3000KVA |
Ενιαίος τριφασικός αυτόματος ρυθμιστής τάσης ≤95% σχετική υγρασία
| Τάση παραγωγής: | 220V |
|---|---|
| Σχετική υγρασία: | ≤95% |
| Φάση: | Ενιαίος/τριφασικός |
6KVA ο σε απευθείας σύνδεση UPS πύργος υψηλής συχνότητας τοποθετεί τον τύπο με την ευρεία σειρά τάσης εισαγωγής
| Υλικό: | ABS |
|---|---|
| Χρώμα: | ΜΑΥΡΟΣ |
| Τοποθετήστε τον τρόπο: | Τύπος πύργων |
1KVA καθαρή ημιτόνου κυμάτων UPS ηλεκτρικού ρεύματος παροχής σειρά εισαγωγής υπερφόρτωσης 220V 230V 240VA ευρεία
| Τάση παραγωγής:: | 220/230/240Vac ή 110/120Vac |
|---|---|
| Εφαρμογή:: | PC, δρομολογητής, POS επεξεργαστής επικοινωνίας μηχανών, βιομηχανικά προϊόντα |
| Επίδειξη: | Οδηγήσεων ή LCD για προαιρετικό |
≥95,5% Απόδοση Εικονική οθόνη LCD υψηλής συχνότητας online ups 6kva / 10kva
| χωρητικότητα μπαταρίας: | 10-100AH |
|---|---|
| Δυναμικό μπαταρίας: | 48V/96V/192V/384V |
| Διασύνδεση επικοινωνίας: | RS232/RS485/SNMP/GPRS/WIFI |
Τύπος υψηλής συχνότητας 1kva 2kva 3kva για το δίκτυο εξοπλισμού γραφείου
| Δυναμικότητα: | 10KVA-200KVA |
|---|---|
| Διασύνδεση επικοινωνίας: | RS232/RS485/SNMP/USB |
| Εμφάνιση: | LCD |
Uninterruptible ηλεκτρικά συστήματα υψηλής συχνότητας UPS ενιαίας φάσης 1-10Kva σε απευθείας σύνδεση
| Όνομα προϊόντων: | Uninterruptible ηλεκτρικά συστήματα υψηλής συχνότητας UPS ενιαίας φάσης 1-10Kva σε απευθείας σύνδεση |
|---|---|
| Χρώμα: | Προαιρετικός |
| Τοποθετήστε τον τρόπο: | Τύπος πύργων |
RJ45 Ακαθάριστη γραμμή κύματος αλληλεπιδράσεων για υπολογιστή / τράπεζα / τερματικό
| Διασύνδεση: | USB/RS232/RJ45 |
|---|---|
| Τεχνολογία: | 220V/230V/240V |
| Κυματοειδές: | Καθαρό κύμα ημιτόνου |
Εικονική οθόνη άγγιξης υψηλής συχνότητας σε απευθείας σύνδεση
| Τύπος μπαταρίας: | Συλλέκτης μολύβδου ή λιθίου |
|---|---|
| Διασύνδεση επικοινωνίας: | RS232/RS485/SNMP/USB |
| Εμφάνιση: | Εικονική οθόνη |

