Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ 3000w solar power inverter ] αγώνας 19 προϊόντα.
Επίδειξη 300 σειράς LCD σ. IV - τροποποιημένος 3000W αναστροφέας κυμάτων ημιτόνου
| Επίδειξη: | LCD |
|---|---|
| Τάση παραγωγής: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V |
| Μορφή κυμάτων παραγωγής: | Τροποποιημένο κύμα ημιτόνου |
Τροποποιημένη εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης σ. IV 3000W κυμάτων ημιτόνου
| Επίδειξη: | LCD |
|---|---|
| Τάση παραγωγής: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V |
| Μορφή κυμάτων παραγωγής: | Τροποποιημένο κύμα ημιτόνου |
Αναστροφέας 50-60Hz δύναμης αυτοκινήτων σ. IV 500W εγχώριων ηλιακών συστημάτων
| Επίδειξη: | LCD |
|---|---|
| Τάση παραγωγής: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V |
| Μορφή κυμάτων παραγωγής: | Τροποποιημένο κύμα ημιτόνου |
Συνεχές ρεύμα τροποποιημένους βουλευτές αναστροφέων δύναμης κυμάτων ημιτόνου εναλλασσόμενου ρεύματος UPS στους 300W
| Επίδειξη: | LCD |
|---|---|
| Τάση παραγωγής: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V |
| Μορφή κυμάτων παραγωγής: | Τροποποιημένο κύμα ημιτόνου |
εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης φορτιστών κυμάτων MPPT ημιτόνου 500W 6KW καθαρή
| Υλικό: | Metal/ABS |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
| παραγωγή: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V |
Από τον καθαρό αναστροφέα κυμάτων ημιτόνου βουλευτών 2000W συστημάτων 230Vac πλέγματος
| Όνομα προϊόντων: | 230Vac καθαρός αναστροφέας κυμάτων ημιτόνου ΣΕΙΡΆΣ 2000W βουλευτών, αναστροφέας ηλιακής ενέργειας, σ |
|---|---|
| Αποδοτικότητα: | >=96% (τρόπος εναλλασσόμενου ρεύματος) |
| Συχνότητα εισαγωγής: | 45-65Hz |
Εγχώρια αποθήκη 300W αναστροφέων δύναμης κυμάτων PWM σε 3000W για τον ηλεκτρικό εξοπλισμό
| Υλικό: | Metal/ABS |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
3000W αναστροφέας εγχώριων αποθηκών, ηλιακή ενέργεια από τον καθαρό αναστροφέα κυμάτων ημιτόνου πλέγματος
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένη |
|---|---|
| εξόδου: | 230Vac |
| Υλικό: | Metal/ABS |
Πολυ εγχώρια αποθήκη 3kw DC48V αναστροφέων δύναμης προστασίας με την επίδειξη LCD
| Υλικό: | Metal/ABS |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένη |
| Εμφάνιση: | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
Καθαρός αναστροφέας κυμάτων ημιτόνου φορτιστών 5KW MPPT για την ηλιακή εγχώρια χρήση
| Υλικό: | Metal/ABS |
|---|---|
| παραγωγή: | 220V/230V/240VAC |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |

