Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ 3000w solar power inverter ] αγώνας 19 προϊόντα.
Υψηλή συχνότητα όλοι σε έναν ηλιακό αναστροφέα MPPT Hybird
| Υλικό: | Metal/ABS |
|---|---|
| Επικοινωνία PC: | RS485 |
| Επικοινωνία εναλλασσόμενου ρεύματος: | TCP |
Καθαρή παροχή ηλεκτρικού ρεύματος αναστροφέων ημιτόνου εναλλασσόμενου ρεύματος 220V ABS μετάλλων με τη μετατροπή του συνεχούς ρεύματος στο εναλλασσόμενο ρεύμα
| Υλικό: | Metal/ABS |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
3000W 5000W ηλιακός αναστροφέας κυμάτων ημιτόνου υψηλής συχνότητας καθαρός με MPPT
| Εφαρμογές ελέγχου από-πλέγματος: | Συνοδευτική δύναμη, φωτοβολταϊκή/διανεμημένη παροχή ηλεκτρικού ρεύματος/διασπασμένος έλεγχος ηλεκτρι |
|---|---|
| Επίδειξη: | LCD |
| Μορφή κυμάτων: | Καθαρό κύμα ημιτόνου |
Τροποποιημένος ημιτόνου τοίχος αναστροφέων κυμάτων 300W 1KW 5KW ηλιακός που τοποθετείται
| Υλικό: | Metal/ABS |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
| παραγωγή: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V |
καθαροί αναστροφείς ηλιακών συστημάτων UPS κυμάτων ημιτόνου 300W 5KW MPPT
| Υλικό: | Metal/ABS |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
| παραγωγή: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V |
Ηλιακός ελεγκτής αναστροφέων PWM MPPT κυμάτων ημιτόνου UPS 5KW 6KW καθαρός
| Υλικό: | Metal/ABS |
|---|---|
| Παραγωγή: | 220V/230V/240VAC |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
AC/Solar εισάγετε το καθαρό πρότυπο 3048 εγχώριων αποθηκών 3000W αναστροφέων κυμάτων ημιτόνου
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένη |
|---|---|
| εξόδου: | 230Vac |
| Υλικό: | Metal/ABS |
3000 Watt από πλέγματος το καθαρό ημιτόνου κυμάτων σχέδιο φορτιστών μπαταριών αναστροφέων έξυπνο
| Υλικό: | Metal/ABS |
|---|---|
| Εμφάνιση: | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Αποδοτικότητα: | >=96% (τρόπος εναλλασσόμενου ρεύματος) |
Ηλιακός αναστροφέας 1000W-12000W Hybird με τον ηλιακό ελεγκτή δαπανών MPPT
| Υλικό: | Metal/ABS |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
| Παραγωγή: | Παραγωγή εναλλασσόμενου ρεύματος |

