Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ 5kwh lifepo4 battery system ] αγώνας 19 προϊόντα.
Εφαρμογές βαρέων καθηκόντων 12V LiFePO4 μπαταρία -20°C έως 60°C Αναμενόμενη διάρκεια κύκλου 6
| Case: | ABS |
|---|---|
| Storage Type: | -20~45℃(-4~113℉) |
| Waterproof Standard: | IP65 |
Συσκευή μπαταρίας 12V24V48V LiFePO4 600*460*457mm βαθμού Α για υποστήριξη ενέργειας
| Μέγεθος μπαταρίας: | Πρότυπα/συνήθεια |
|---|---|
| Ενέργεια πυκνότητα: | / |
| Διάσταση: | 600*460*457mm |
Συστήματα αποθήκευσης ενέργειας στο ένα 5kwh 10kwh 15kwh 20kwh
| Σχήμα: | 5KWH/5KW |
|---|---|
| Εσωτερική αντίσταση: | ≤45mΩ |
| Αναμενόμενη διάρκεια κύκλου ζωής: | Στρογγυλοί 6.000 κύκλοι@100% DOD,1C σε 25°C |
51.2V 100Ah LiFePO4 Power 6000 Cycles Reliable Home Energy Storage from -20°C to 45°C
| Έκδοση τάσης συσκευής: | 12V24V48V |
|---|---|
| Χρησιμοποιώ τη ζωή: | >10 χρόνια |
| Max που απαλλάσσει το ρεύμα: | 50A ~ 300A |
Μέγιστο ρεύμα εκφόρτισης 50A-300A LFP-μπαταρία προσαρμοσμένη για την ηλιακή σας λύση
| Έκδοση τάσης συσκευής: | 12V24V48V |
|---|---|
| Χρησιμοποιήστε τη ζωή: | >10 χρόνια |
| Max που απαλλάσσει το ρεύμα: | 50A ~ 300A |
Μακροχρόνια και ισχυρή μπαταρία LFP με μπαταρία 12V24V48V για αποθήκευση ενέργειας στο σπίτι
| Αριθμός μοντέλου: | 1 kW 2 kW 3 kW 5 kW 8 kW 10 kW 15 kW |
|---|---|
| Εμφάνιση: | Προαιρετικό ((LED, Bluetooth, WiFi) |
| Προϊόν Na Me: | 12V24V48V |
Bluetooth οθόνη Λίθιο-Ιόνιο-Φωσφορική μπαταρία 600*460*457mm για εμπορική χρήση
| Max που απαλλάσσει το ρεύμα: | 50A ~ 300A |
|---|---|
| Αριθμός μοντέλου: | 1 kW 2 kW 3 kW 5 kW 8 kW 10 kW 15 kW |
| Ενέργεια πυκνότητα: | / |
24V Pack Voltage Output Λυθίου-Σιδήρου-Φωσφορικής μπαταρίας και μακράς διάρκειας για την αποθήκευση ενέργειας στο σπίτι
| Προϊόν Na Me: | 12V24V48V |
|---|---|
| Διάσταση: | 600*460*457mm |
| Αριθμός μοντέλου: | 1 kW 2 kW 3 kW 5 kW 8 kW 10 kW 15 kW |
Un38.3 51.2v 100ah Lifepo4 Pack για την αποθήκευση ενέργειας στο σπίτι
| Εφαρμογή: | Ηλεκτρικά οχήματα, ηλεκτρικά εργαλεία, αποθήκευση ηλιακής ενέργειας |
|---|---|
| Δυναμικότητα: | 100Ah |
| Ζωή κύκλου: | 5000 Φορές |

