Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ 5kwh lifepo4 battery system ] αγώνας 19 προϊόντα.
Συστήματα συσσωρευτών ενέργειας LiFePO4 με έξυπνο BMS 5KWH 10KWH
| Συμπαγές Desiged: | Με ενσωματωμένο BMS |
|---|---|
| Κύκλος ζωής: | Περισσότερο από 6000 κύκλοι |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας: | Προστασία από υπερφόρτιση, Προστασία από υπερφόρτιση, Προστασία από βραχυκύκλωμα, Θερμική προστασία |
πακέτο μπαταριών 48V 100AH (5kwh) Lifepo4
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | συσκευασία χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 15 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T, Western Union |
5kwh Lifepo4 μπαταρία για αποθήκευση ηλιακής ενέργειας
| Εφαρμογή: | Ηλεκτρικά οχήματα, ηλεκτρικά εργαλεία, αποθήκευση ηλιακής ενέργειας |
|---|---|
| Δυναμικότητα: | 100Ah |
| Ζωή κύκλου: | 5000 Φορές |
Αδιάβροχο Standard IP65 LiFePO4 Συσκευή μπαταρίας με θήκη ABS -20°C έως 60°C
| Product Category: | LiFePO4 Battery Pack |
|---|---|
| Operating Temperature: | -20°C To 60°C |
| Expected Cycle Life: | Round 6,000 Cycles@100%DOD,1C At 25℃ |
Upgrade Your Home Power System with a 51.2V 100Ah LiFePO4 Battery 6000 Cycles of Reliable Energy
| Έκδοση τάσης συσκευής: | 12V24V48V |
|---|---|
| Τελική τάση εκφόρτωσης: | / |
| Τύπος: | Lifepo4 |
Μονουλικός σχεδιασμός μπαταρίας LiFePO4 Εύκολη επέκταση χωρητικότητας για την αποθήκευση ενέργειας στο σπίτι σε μαύρο χρώμα
| Χρώμα: | μαύρος άσπρος |
|---|---|
| Τύπος: | Η μπαταρία LiFePo4 |
| Εγγύηση: | 5 έτη |
Τύπος αποθήκευσης -20-45C -4-113°F Συσκευή μπαταριών LiFePO4 με αναμενόμενη διάρκεια κύκλου ζωής 1C σε 25C και θήκη ABS
| Technical Parameters: | N/A |
|---|---|
| Waterproof Standard: | IP65 |
| Product Category: | LiFePO4 Battery Pack |
Μακροχρόνια μπαταρία 24V LiFePO4 με υψηλή απόδοση και μπαταρία 48V για κατοικίες
| Έκδοση τάσης συσκευής: | 12V24V48V |
|---|---|
| Αριθμός μοντέλου: | 1 kW 2 kW 3 kW 5 kW 8 kW 10 kW 15 kW |
| Χρησιμοποιήστε τη ζωή: | >10 χρόνια |
Μεγιστοποιήστε το ενεργειακό σας δυναμικό με τη μπαταρία LiFePO4 κατηγορίας Α και το βέλτιστο βάρος της μπαταρίας
| Χρησιμοποιήστε τη ζωή: | >10 χρόνια |
|---|---|
| Εμφάνιση: | Προαιρετικό ((LED, Bluetooth, WiFi) |
| Βάρος της μπαταρίας: | / |
Μακροχρόνια απόδοση με βαθύ κύκλο LiFePO4 μπαταρία 000 κύκλους 100%DOD Αναμενόμενη διάρκεια κύκλου
| Internal Impedance: | ≤45mΩ |
|---|---|
| Expected Cycle Life: | Round 6,000 Cycles@100%DOD,1C At 25℃ |
| Operating Temperature: | -20°C To 60°C |

