Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ 6ah lead acid battery ] αγώνας 13 προϊόντα.
Βαθιά όξινη μπαταρία μολύβδου κύκλων Lifepo4 89.6Wh 12.8V 6AH
| Χρώμα: | μπλε |
|---|---|
| Προέλευση: | ΚΙΝΑ |
| Τελικός τύπος: | F2 |
AGM ο διαχωριστής 6AH UPS VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
| Τάση: | 12V |
|---|---|
| Σφραγισμένος τύπος: | Σφραγισμένος |
| Τερματικό: | Τελικό F1/F2 |
όξινη μπαταρία μολύβδου κύκλων UPS 12.8V 12Ah βαθιά για την αντικατάσταση συστημάτων UPS
| Ονομαστική τάση: | 12.8V |
|---|---|
| Ικανότητα μπαταριών: | 12Ah |
| Λίθιο-ιονικός τύπος: | LiFePO4 |
πακέτο μπαταριών 12.8V 18Ah LiFePO4 για την όξινη αντικατάσταση μπαταριών μολύβδου συστημάτων UPS
| Ονομαστική τάση: | 12.8V |
|---|---|
| Ικανότητα μπαταριών: | 18Ah |
| Λίθιο-ιονικός τύπος: | LiFePO4 |
2 όξινο 2v 300ah 400ah κύκλων βολτ βαθύ Agm αναστροφέων μολύβδου με το τερματικό χαλκού
| Εφαρμογή: | UPS, σύστημα ηλιακής ενέργειας αέρα, εξοπλισμός τηλεπικοινωνιών |
|---|---|
| Τύπος συντήρησης: | ελεύθερος |
| Χρώμα: | Ο Μαύρος ή συνήθεια |
επαναφορτιζόμενη μπαταρία 12.8V 6Ah Lifepo4 για την ενεργειακή αποθήκευση
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | 12.8V6Ah μπαταρία φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου (LiFePO4) |
| Τελικός τύπος: | F2 |
λίθιο-ιονική μπαταρία ασφάλειας 12.8V 6Ah 76.8Wh για την όξινη αντικατάσταση μπαταριών μολύβδου συστημάτων UPS
| Ονομαστική τάση: | 12.8V |
|---|---|
| Ικανότητα μπαταριών: | 6AH |
| Λίθιο-ιονικός τύπος: | Lifepo4 |
Βαθιά μπαταρία ΠΗΚΤΩΜΑΤΩΝ ηλιακού πλαισίου κύκλων, μπαταρία αποθήκευσης δύναμης 65-200Ah για το ηλιακό σύστημα
| Εφαρμογή: | UPS, σύστημα ηλιακής ενέργειας αέρα, εξοπλισμός τηλεπικοινωνιών |
|---|---|
| Τύπος συντήρησης: | ελεύθερος |
| Χρώμα: | Ο Μαύρος ή συνήθεια |
AGM συντήρησης μεριδίου 12V200AH ελεύθερη μπαταρία ΠΗΚΤΩΜΆΤΩΝ
| Ικανότητας: | 200Ah |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| εφαρμογή: | UPS, σύστημα ηλιακής ενέργειας αέρα, εξοπλισμός τηλεπικοινωνιών |
Βαθύ κύκλο 12V 6Ah μπαταρία λιθίου για UPS ενεργειακή υποστήριξη και ηλιακή
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τυπικό πακέτο μπαταριών εξαγωγής |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Δείγμα: 7 ημέρες, ποσότητα παραγγελίας: 20 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, Τ/Τ |

