Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ 7ah regulated lead acid battery ] αγώνας 28 προϊόντα.
Σταθερή απόδοση Eco Mini Dc Ups 12v για μπαταρία μολύβδου-οξέος
| Περίοδος χρέωσης: | 2~3Hours |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | DC UPS |
| Τύπος μπαταρίας: | lead-acid μπαταρία |
2 όξινο 2v 300ah 400ah κύκλων βολτ βαθύ Agm αναστροφέων μολύβδου με το τερματικό χαλκού
| Εφαρμογή: | UPS, σύστημα ηλιακής ενέργειας αέρα, εξοπλισμός τηλεπικοινωνιών |
|---|---|
| Τύπος συντήρησης: | ελεύθερος |
| Χρώμα: | Ο Μαύρος ή συνήθεια |
Η διπλή σφράγιση 12v VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
| Ικανότητα: | το 7Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | Περ. 2,05 κλ |
Βαθιά μπαταρία ΠΗΚΤΩΜΑΤΩΝ ηλιακού πλαισίου κύκλων, μπαταρία αποθήκευσης δύναμης 65-200Ah για το ηλιακό σύστημα
| Εφαρμογή: | UPS, σύστημα ηλιακής ενέργειας αέρα, εξοπλισμός τηλεπικοινωνιών |
|---|---|
| Τύπος συντήρησης: | ελεύθερος |
| Χρώμα: | Ο Μαύρος ή συνήθεια |
AGM συντήρησης μεριδίου 12V200AH ελεύθερη μπαταρία ΠΗΚΤΩΜΆΤΩΝ
| Ικανότητας: | 200Ah |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| εφαρμογή: | UPS, σύστημα ηλιακής ενέργειας αέρα, εξοπλισμός τηλεπικοινωνιών |
χαμηλή Self-discharge ρυθμισμένη σφραγισμένη UPS μπαταρία αποθήκευσης μολύβδου όξινη
| Ικανότητα: | 7ah |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Σφραγισμένος τύπος: | Σφραγισμένος |
Η βαλβίδα ABS 12v 7ah ρύθμισε τη σφραγισμένη όξινη μπαταρία μολύβδου
| Ικανότητα: | το 7Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | Περ. 2,05 κλ |
7AH/9AH/12AH/18AH χωρητικότητα μπαταρίας μονωλικός τύπος UPS 220V PWM UPS
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 7AH/9AH/12AH/18AH |
|---|---|
| Χρόνος μεταφοράς: | ≤10ms |
| Συχνότητα εισόδου: | 50Hz/60Hz |
Rtl Rack Mount Pure Sine Wave Ups χωρητικότητα μπαταρίας 7ah / 9ah / 12ah / 14ah / 18ah / 24ah / 36ah / 48ah
| Συχνότητα: | 50/60Hz |
|---|---|
| Τεχνολογία: | 220V/230V/240V |
| Ικανότητα δύναμης: | 1000VA/1500VA/2000VA/3000VA |
2KVA στήριγμα μπαταριών κυμάτων UPS ημιτόνου με την προστασία βραχυκυκλώματος υπερφόρτωσης
| εφαρμογή: | Στήριγμα δύναμης για τον υπολογιστή, lap-top… |
|---|---|
| Τοποθετήστε τον τρόπο: | Τύπος πύργων |
| Προστασία: | Υπέρτασης |

