Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ 7ah regulated lead acid battery ] αγώνας 28 προϊόντα.
12V 7Ah VRLA ρυθμιζόμενη μπαταρία μολύβδου επαναφορτιζόμενη σφραγισμένη μπαταρία μολύβδου
| Διάρκεια κύκλου: | 500-1000 |
|---|---|
| Δυναμικότητα: | 7Ah |
| Εφαρμογή: | UPS, ηλιακό σύστημα, σύστημα τηλεπικοινωνιών |
2,05 κλ όξινη μπαταρία μολύβδου τύπων πηκτωμάτων 12 βολτ για το σύστημα ηλιακών συστημάτων
| Ικανότητα: | το 7Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | Περ. 2,05 κλ |
OEM Χωρίς συντήρηση υλικό περιβλήματος ABS επαναφορτιζόμενη βαλβίδα ρυθμιζόμενη μπαταρία μολύβδου για μακροχρόνια απόδοση UPS
| Ικανότητα: | το 7Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | Περ. 2,05 κλ |
Μη Spillable UPS 12v VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
| Ικανότητα: | το 7Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | Περ. 2,05 κλ |
η βαλβίδα ρύθμισε τις σφραγισμένες όξινες μπαταρίες 12v 7ah για τις τηλεπικοινωνίες, ηλιακό σύστημα, σύστημα μολύβδου συναγερμών
| Ικανότητα: | 7ah |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Σφραγισμένος τύπος: | Σφραγισμένος |
η βαλβίδα ρύθμισε τη σφραγισμένη όξινη μπαταρία 12v 7ah για τις τηλεπικοινωνίες, ηλιακό σύστημα, σύστημα μολύβδου συναγερμών
| Ικανότητα: | το 7Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | Περ. 2,05 κλ |
Η χρησιμοποίηση του βελτιωμένου AGM διαχωριστή σφράγισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
| Ικανότητα: | το 7Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | Περ. 2,05 κλ |
2.05 Kg 12 volt rechargeable valve regulated lead acid battery for solar system system
| Ικανότητα: | το 7Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | Περ. 2,05 κλ |
η επανακαταλογηστέα βαλβίδα 12v 9ah ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου για το σύστημα UPS
| Ικανότητα: | το 7Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | περ. 2.5kg |

