Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ automatic voltage regulator ] αγώνας 213 προϊόντα.
Χρόνος μεταφοράς ≤ 10 ms Καθαρός μετατροπέας κύματος sinus με προστασία από υπερθερμοκρασία
| Χρώμα: | Μαύρο |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 7Ah/9Ah/12Ah/14Ah/18Ah/24Ah/36Ah/48Ah |
| Χρόνος μεταφοράς: | ≤10ms |
18W φορητό μίνι συνεχές ρεύμα UPS με την μπαταρία λίθιου 8000mah LifeP04
| Τάση εισαγωγής: | 100-240Vac/50Hz ~60Hz |
|---|---|
| Χρόνος μεταφοράς: | <10 ms=""> |
| Επίπεδο θορύβου: | λιγότερο από 40dB |
Μακροχρόνια παροχή ΣΥΝΕΧΟΥΣ UPS Uninterruptible ηλεκτρικού ρεύματος κύκλων μίνι με την μπαταρία LiFePO4
| Τάση εισαγωγής: | 100-240Vac/50Hz ~60Hz |
|---|---|
| Χρόνος μεταφοράς: | <10 ms=""> |
| Επίπεδο θορύβου: | Λιγότερο από 40dB |
Αξιόπιστη προστασία ισχύος Pwm Up με 50hz/60hz έξοδο και είσοδο
| Τεχνολογία: | 220V |
|---|---|
| Τύπος: | PWM UPS |
| Συχνότητα εξόδου: | 50Hz/60Hz |
Η μπαταρία λιθίου Eco Mini αδιάλειπτη παροχή ενέργειας για περιβάλλον 40C
| Προστασία: | Υπερφόρτωση/βραχυκύκλωμα/πέρα από τη θερμοκρασία/την αντίστροφη πολικότητα |
|---|---|
| Δύναμη εξόδου: | 12W-60W |
| Ονομασία προϊόντος: | DC UPS |
7AH/9AH/12AH/18AH χωρητικότητα μπαταρίας μονωλικός τύπος UPS 220V PWM UPS
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 7AH/9AH/12AH/18AH |
|---|---|
| Χρόνος μεταφοράς: | ≤10ms |
| Συχνότητα εισόδου: | 50Hz/60Hz |
Τροποποιημένη γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων 650VA 800VA 850VA 1000VA 1.2KVA 1.5KVA 2KVA 3KVA ημιτόνου ενιαίας φάσης
| Προστασία: | Προστασία χαμηλής τάσης, υπερτίμηση απαλλαγής υπερφόρτωσης |
|---|---|
| Τύπος: | Γραμμή διαλογικό UPS |
| Φάση: | ενιαία φάση |
Γραμμή διαλογικό PWM UPS κυμάτων ημιτόνου ΚΜΕ 500-3000VA
| Τάση παραγωγής:: | 220/230/240Vac ή 110/120Vac |
|---|---|
| Εφαρμογή: | PC, δρομολογητής, POS επεξεργαστής επικοινωνίας μηχανών, βιομηχανικά προϊόντα |
| Επίδειξη: | Οδηγήσεων ή LCD για προαιρετικό |
650VA τροποποιημένη γραμμή διαλογικό UPS, παροχή κυμάτων ημιτόνου ηλεκτρικού ρεύματος UPS για το σπίτι
| Τάση παραγωγής:: | 220/230/240Vac ή 110/120Vac |
|---|---|
| Εφαρμογή: | PC, δρομολογητής, POS επεξεργαστής επικοινωνίας μηχανών, βιομηχανικά προϊόντα |
| Επίδειξη: | Οδηγήσεων ή LCD για προαιρετικό |
Διαλογική μπαταρία UPS 390W 650VA PWM LiFePo4 για το PC
| Τάση παραγωγής:: | 220/230/240Vac ή 110/120Vac |
|---|---|
| Εφαρμογή: | PC, δρομολογητής, POS επεξεργαστής επικοινωνίας μηχανών, βιομηχανικά προϊόντα |
| Επίδειξη: | Οδηγήσεων ή LCD για προαιρετικό |

