Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ compact lifepo4 battery pack high capacity ] αγώνας 26 προϊόντα.
2000W φορητή τροφοδοσία LiFePO4 μπαταρία για δραστηριότητες εξωτερικής χρήσης μεγάλης κλίμακας
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | ξύλινη θήκη |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | περίπου 20 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, L/C |
πακέτο κυττάρων 3.2V LiFePO4 με λειτουργούντα Temp τη σειρά -20℃~65℃
| Ανώτατο ρεύμα δαπανών: | 100A |
|---|---|
| Κομμένη απαλλαγή τάση: | 2.5 (0℃) 2,0 (- 20℃) |
| Ικανότητα: | 100Ah |
Home Energy Storage Lithium Battery 51.2V 300Ah
| Εγγύηση: | 5 χρόνια |
|---|---|
| Δυναμικό: | 51.2V |
| Ζωή με κύκλο: | > 10 χρόνια |
Οικιακό σύστημα αποθήκευσης ενέργειας LW-10K Τείχος LiFePO4 μπαταρία
| Διάρκεια ζωής: | 10 χρόνια |
|---|---|
| Χρώμα μπαταριών: | Λευκό |
| Προστασία εισόδου: | IP65 |
Un38.3 51.2v 100ah Lifepo4 Pack για την αποθήκευση ενέργειας στο σπίτι
| Εφαρμογή: | Ηλεκτρικά οχήματα, ηλεκτρικά εργαλεία, αποθήκευση ηλιακής ενέργειας |
|---|---|
| Δυναμικότητα: | 100Ah |
| Ζωή κύκλου: | 5000 Φορές |
Μακροχρόνια παροχή ΣΥΝΕΧΟΥΣ UPS Uninterruptible ηλεκτρικού ρεύματος κύκλων μίνι με την μπαταρία LiFePO4
| Τάση εισαγωγής: | 100-240Vac/50Hz ~60Hz |
|---|---|
| Χρόνος μεταφοράς: | <10 ms=""> |
| Επίπεδο θορύβου: | Λιγότερο από 40dB |
Bluetooth οθόνη Λίθιο-Ιόνιο-Φωσφορική μπαταρία 600*460*457mm για εμπορική χρήση
| Max που απαλλάσσει το ρεύμα: | 50A ~ 300A |
|---|---|
| Αριθμός μοντέλου: | 1 kW 2 kW 3 kW 5 kW 8 kW 10 kW 15 kW |
| Ενέργεια πυκνότητα: | / |
Μακρά διάρκεια ζωής 51.2V 100Ah μπαταρία λιθίου για αποθήκευση ενέργειας
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τυπικό πακέτο μπαταριών εξαγωγής |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Δείγμα: 7 ημέρες, ποσότητα παραγγελίας: 20 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, L/C |
Μακρά διάρκεια ζωής 51.2V 100Ah μπαταρία λιθίου για αποθήκευση ενέργειας WiFi
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τυπικό πακέτο μπαταριών εξαγωγής |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Δείγμα: 7 ημέρες, ποσότητα παραγγελίας: 20 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, L/C |
Μακρά διάρκεια ζωής 51.2V 100Ah μπαταρία λιθίου για αποθήκευση ενέργειας
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τυπικό πακέτο μπαταριών εξαγωγής |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Δείγμα: 7 ημέρες, ποσότητα παραγγελίας: 20 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, L/C |

