Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ compact lifepo4 battery pack high capacity ] αγώνας 26 προϊόντα.
Αδιάβροχο Standard IP65 LiFePO4 Συσκευή μπαταρίας με θήκη ABS -20°C έως 60°C
| Product Category: | LiFePO4 Battery Pack |
|---|---|
| Operating Temperature: | -20°C To 60°C |
| Expected Cycle Life: | Round 6,000 Cycles@100%DOD,1C At 25℃ |
Συμπληκτικό και ανθεκτικό πακέτο μπαταριών LiFePO4 της σειράς G-Tech ESS για εμπορική και βιομηχανική αποθήκευση ενέργειας
| Τύπος: | Η μπαταρία LiFePo4 |
|---|---|
| Εγγύηση: | 15 χρόνια |
| Μέγεθος: | 1900mm*2100mm*1330mm |
Διαρκής φορητή τροφοδοσία ηλεκτρικής ενέργειας G-Tech PPS με μπαταρία LiFePO4 Διάρκεια κύκλου ζωής 2000 Βάρος 12KG Περιβαλλοντικά φιλικό
| Τύπος: | Συσκευή μπαταριών LiFePO4 |
|---|---|
| Εγγύηση: | 5 έτη |
| Διάρκεια κύκλου: | >2000 |
600W G-Tech PPS Series φορητή τροφοδοσία και μπαταρία LiFePO4 Η απόλυτη λύση για την παροχή ηλεκτρικής ενέργειας εν κινήσει
| Τύπος: | Η μπαταρία LiFePo4 |
|---|---|
| Εγγύηση: | 5 έτη |
| Διάρκεια κύκλου: | >2000 |
Συσκευή μπαταρίας LiFePO4 24V 100Ah 3 5000 διάρκεια κύκλου για βαριές εφαρμογές
| ενέργεια: | 2400Wh |
|---|---|
| Ικανότητα: | 100Ah |
| Ζωή κύκλων: | 5000 Φορές |
Πακέτο μπαταριών φωσφορικού άλατος LiFePO4 σιδήρου λίθιου με 5000 φορές τη ζωή κύκλων
| Τύπος μπαταριών: | LiFePO4 |
|---|---|
| Ικανότητα: | 100Ah |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτος |
Ασφαλής χημεία LiFePO4 Battery Pack για Αποθήκευση Ηλιακής Ενέργειας σε Ηλιακές Εφαρμογές
| Application: | Solar Energy Storage |
|---|---|
| Capacity Options: | 200Ah and 300Ah |
| Cycle Life: | Long cycle life |
LiFePO4 πακέτο μπαταριών 24V/48V100Ah με την εξουσιοδότηση 3 ετών
| Ανώτατο ρεύμα δαπανών: | 100A |
|---|---|
| Ικανότητα: | 100Ah |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτος |
Εφεδρικό κύτταρο φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου πακέτων μπαταριών παροχής ηλεκτρικού ρεύματος LiFePO4
| Τύπος μπαταριών: | LiFePO4 |
|---|---|
| Ανώτατο ρεύμα απαλλαγής: | 100A |
| Ζωή κύκλων: | 5000 Φορές |
ελαφρύ πακέτο μπαταριών 12V 100Ah LiFePO4 με 3 χρόνια εγγύηση
| Ανώτατο ρεύμα δαπανών: | 100A |
|---|---|
| Τάση παραγωγής: | 12V |
| ενέργεια: | 1200Wh |

