Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ computer pure sine wave ups ] αγώνας 108 προϊόντα.
διαλογικά UPS 1% κυμάτων ημιτόνου 110vac 220vac καθαρά ανταλλακτικά PCB γραμμών για τον υπολογιστή
| Προστασία: | Overvoltage |
|---|---|
| Τάση παραγωγής:: | 110V/220V |
| Εφαρμογή:: | Υπολογιστής/οικονομικοί ασφάλεια/έλεγχος/συναγερμός, κυκλοφορία, κυβέρνηση |
Καθαρός παράλληλος κυμάτων ημιτόνου υψηλής συχνότητας UPS RS485 10KVA
| Παράγοντας δύναμης: | Παράγοντας 1,0 υψηλής δύναμης |
|---|---|
| Μορφή κυμάτων: | Καθαρό κύμα ημιτόνου |
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής, τηλεπικοινωνίες, δικτύωση, ασφάλεια, έλεγχος |
PWM διαλογική UPS κυμάτων ημιτόνου παραγωγής καθαρή σειρά τάσης εισαγωγής γραμμών ευρεία για τον υπολογιστή
| Τάση παραγωγής:: | 220/230/240Vac |
|---|---|
| Εφαρμογή:: | PC, δρομολογητής, POS επεξεργαστής επικοινωνίας μηχανών, βιομηχανικά προϊόντα |
| Επίδειξη: | Οδηγήσεων ή LCD |
Καθαρή σε απευθείας σύνδεση UPS LCD κυμάτων 6KVA 10KVA ημιτόνου επίδειξη υψηλής συχνότητας
| Παράγοντας δύναμης: | Παράγοντας 1,0 δύναμης |
|---|---|
| Μορφή κυμάτων: | Καθαρό κύμα ημιτόνου |
| εφαρμογή: | Υπολογιστής, τηλεπικοινωνίες, δικτύωση, ασφάλεια, έλεγχος |
RJ45 Ακαθάριστη γραμμή κύματος αλληλεπιδράσεων για υπολογιστή / τράπεζα / τερματικό
| Διασύνδεση: | USB/RS232/RJ45 |
|---|---|
| Τεχνολογία: | 220V/230V/240V |
| Κυματοειδές: | Καθαρό κύμα ημιτόνου |
3000W 5000W ηλιακός αναστροφέας κυμάτων ημιτόνου υψηλής συχνότητας καθαρός με MPPT
| Εφαρμογές ελέγχου από-πλέγματος: | Συνοδευτική δύναμη, φωτοβολταϊκή/διανεμημένη παροχή ηλεκτρικού ρεύματος/διασπασμένος έλεγχος ηλεκτρι |
|---|---|
| Επίδειξη: | LCD |
| Μορφή κυμάτων: | Καθαρό κύμα ημιτόνου |
220v LCD οθόνη χαμηλής συχνότητας online ups με καθαρή έξοδο κύματος sinus
| Προστασία: | Υπερφόρτωση/βραχυκύκλωμα/πέρα από τη θερμοκρασία |
|---|---|
| Τεχνολογία: | 220V |
| Αποτελεσματικότητα: | 0.9 |
Υψηλής απόδοσης αλληλεπιδραστική γραμμή sinus wave ups 600va / 800va / 1200va
| Κυματοειδές: | Καθαρό κύμα ημιτόνου |
|---|---|
| Τεχνολογία: | 220V/230V/240V |
| Αδιάβροχο: | GSM |
Καθαρή υψηλή συχνότητα σε απευθείας σύνδεση UPS κυμάτων ημιτόνου τύπων πύργων
| Τοποθετήστε τον τρόπο: | Τύπος πύργων |
|---|---|
| Μορφή κυμάτων: | Καθαρό κύμα ημιτόνου |
| Φάση: | μια φάση και τριφασικός |
2KVA καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
| Εφαρμογή: | Στήριγμα δύναμης για τον υπολογιστή, lap-top… |
|---|---|
| Τοποθετήστε τον τρόπο: | Τύπος πύργων |
| Προστασία: | Overvoltage |

