Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ computer pure sine wave ups ] αγώνας 108 προϊόντα.
Καθαρή σε απευθείας σύνδεση UPS κυμάτων ημιτόνου ενιαία φάση υψηλής συχνότητας για τον υπολογιστή
| Παράγοντας δύναμης: | Παράγοντας 1,0 δύναμης |
|---|---|
| Μορφή κυμάτων: | Καθαρό κύμα ημιτόνου |
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής, τηλεπικοινωνίες, δικτύωση, ασφάλεια, έλεγχος |
Συντελεστής ισχύος 0,8 Γραμμή Διαδραστική Αγνή Σινικό κύμα UPS 1KVA ~ 5KVA Τύπος πύργου
| Προστασία: | Overvoltage |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής |
| Σχήμα κύματος: | Καθαρό κύμα sinus |
Rtl Rack Mount Pure Sine Wave Ups χωρητικότητα μπαταρίας 7ah / 9ah / 12ah / 14ah / 18ah / 24ah / 36ah / 48ah
| Συχνότητα: | 50/60Hz |
|---|---|
| Τεχνολογία: | 220V/230V/240V |
| Ικανότητα δύναμης: | 1000VA/1500VA/2000VA/3000VA |
Αληθινό κύμα UPS, καθαρό κύμα UPS ημιτόνου για POS τη μηχανή/υπολογιστής ημιτόνου σειράς SL
| εφαρμογή: | Στήριγμα δύναμης για τον υπολογιστή, lap-top… |
|---|---|
| Τοποθετήστε τον τρόπο: | Τύπος πύργων |
| Προστασία: | Υπέρτασης |
Εφεδρικός καθαρός τύπος πύργων κυμάτων UPS ημιτόνου δύναμης με το υλικό ABS/Metal για POS τη μηχανή
| Εφαρμογή: | Στήριγμα δύναμης για τον υπολογιστή, lap-top… |
|---|---|
| Τοποθετήστε τον τρόπο: | Τύπος πύργων |
| Προστασία: | Overvoltage |
Γραμμών διαλογική Γ παροχή ηλεκτρικού ρεύματος κυμάτων UPS ημιτόνου τεχνολογίας καθαρή 1KVA 5KVA
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
|---|---|
| Μάρκα | G-tech UPS |
Καθαρή παροχή ηλεκτρικού ρεύματος κυμάτων ημιτόνου USB RS232 RJ45 1000VA 1500VA 2000VA 3000VA \
| Διεπαφή: | USB/RS232/RJ45 |
|---|---|
| Ικανότητα δύναμης: | 1000VA/1500VA/2000VA/3000VA |
| Συχνότητα: | 50/60hz |
3KVA τυποποιημένος καθαρός διαλογικός UPS SL κυμάτων ημιτόνου τύπος πύργων σειράς γραμμών
| Εφαρμογή: | Στήριγμα δύναμης για τον υπολογιστή |
|---|---|
| Τοποθετήστε τον τρόπο: | Τύπος πύργων |
| Προστασία: | Overvoltage |
καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου 110vac 220vac για την Uninterruptible παροχή ηλεκτρικού ρεύματος υπολογιστών
| Τόπος καταγωγής: | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Προστασία: | Υπέρτασης |
| Τάση εξόδου:: | 110V/220V |
Ελεγχόμενη ΚΜΕ προστασία βραχυκυκλώματος κυμάτων ημιτόνου υψηλής συχνότητας σε απευθείας σύνδεση UPS καθαρή
| Προστασία: | Overvoltage |
|---|---|
| Τάση παραγωγής:: | 110V/220V |
| Εφαρμογή:: | PC, δρομολογητής, POS επεξεργαστής επικοινωνίας μηχανών, βιομηχανικά προϊόντα |

