Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ economic mini dc ups ] αγώνας 24 προϊόντα.
12W-60W Mini DC UPS Υπερφόρτωση/Βραχυκύκλωμα/Υπέρβαση θερμοκρασίας/Προστασία αντίστροφης πολικότητας
| Περίοδος χρέωσης: | 2~3Hours |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας: | 0℃~+40℃ |
| Τύπος μπαταριών: | λίθιο |
2-3 ώρες Φόρτιση Mini DC UPS Mini Uninterruptible Power Εξοπλισμός για οθόνη και WiFi
| Ονομασία προϊόντος: | DC UPS |
|---|---|
| Περίοδος χρέωσης: | 2~3Hours |
| Δύναμη παραγωγής: | 12W-60W |
0℃~+40℃ Θερμοκρασία εργασίας Mini DC UPS 12W-60W Ισχύς εξόδου για οθόνη και WiFi
| Δύναμη παραγωγής: | 12W-60W |
|---|---|
| Τύπος μπαταριών: | λίθιο |
| Περίοδος χρέωσης: | 2~3Hours |
Οικονομική συσκευή παροχής ΣΥΝΕΧΟΎΣ Uninterruptible ηλεκτρικού ρεύματος 5Ah 100Ah μίνι
| Θερμοκρασία εργασίας: | 0℃~+40℃ |
|---|---|
| Περίοδος χρέωσης: | 2~3Hours |
| Τάση χρέωσης: | 100v-240v |
12W-60W Economic Mini Uninterruptible Power Equipment Μπαταρία λιθίου DC UPS
| Θερμοκρασία εργασίας: | 0℃~+40℃ |
|---|---|
| Δύναμη παραγωγής: | 12W-60W |
| Περίοδος χρέωσης: | 2~3Hours |
ECO Mini Uninterruptible Power Unit DC UPS με μπαταρία λιθίου
| Ονομασία προϊόντος: | DC UPS |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας: | 0℃~+40℃ |
| Τύπος μπαταριών: | λίθιο |
Οικονομικό στήριγμα δύναμης 100Ah μίνι UPS Uninterruptible με την υπερφόρτωση/το βραχυκύκλωμα/πέρα από τη θερμοκρασία/την αντίστροφη πολικότητα Prote
| Όνομα προϊόντων: | Μακροχρόνιο μίνι συνεχές ρεύμα UPS |
|---|---|
| Προστασία: | Υπερφόρτωση/βραχυκύκλωμα/πέρα από τη θερμοκρασία/την αντίστροφη πολικότητα |
| Ικανότητα μπαταριών: | 5Ah-100Ah |
Οικονομικά υπερφόρτωση/βραχυκύκλωμα συσκευών 5Ah-100Ah δύναμης 100V-240V μίνι Uninterruptible/πέρα από τη θερμοκρασία/την αντίστροφη πολικότητα
| Όνομα προϊόντων: | Μακροχρόνιο μίνι συνεχές ρεύμα UPS |
|---|---|
| Τάση χρέωσης: | 100v-240v |
| Θερμοκρασία εργασίας: | 0℃~+40℃ |
Οικονομικό Mini Uninterruptible Power Backup 100V-240V με χωρητικότητα μπαταρίας 5Ah-100Ah
| Προστασία: | Υπερφόρτωση/βραχυκύκλωμα/πέρα από τη θερμοκρασία/την αντίστροφη πολικότητα |
|---|---|
| Τάση χρέωσης: | 100v-240v |
| Περίοδος χρέωσης: | 2~3Hours |
Μπαταρία λιθίου ECO Mini αδιάλειπτης πηγής ισχύος 12W-60W DC UPS
| Περίοδος χρέωσης: | 2~3Hours |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας: | 0℃~+40℃ |
| Τύπος μπαταριών: | λίθιο |

