Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ lcd display sine wave inverter ] αγώνας 130 προϊόντα.
Το ράφι τοποθετεί τη σε απευθείας σύνδεση UPS ημιτόνου παροχή ηλεκτρικού ρεύματος κυμάτων 3KVA 3KW
| Όνομα προϊόντων: | Παράγοντας 1,0 σε απευθείας σύνδεση UPS PT σειρά 1Kva υψηλής δύναμης υψηλής συχνότητας σε 10Kva |
|---|---|
| Τοποθετήστε τον τρόπο: | Τύπος ραφιών |
| Μορφή κυμάτων: | Καθαρό κύμα ημιτόνου |
3KVA τυποποιημένος καθαρός διαλογικός UPS SL κυμάτων ημιτόνου τύπος πύργων σειράς γραμμών
| Εφαρμογή: | Στήριγμα δύναμης για τον υπολογιστή |
|---|---|
| Τοποθετήστε τον τρόπο: | Τύπος πύργων |
| Προστασία: | Overvoltage |
Τροποποιημένος αναστροφέας τεχνολογίας UPS Γ κυμάτων ημιτόνου για την επίδειξη εγχώριων αποθηκών LCD/LED αυτοκινήτων
| Υλικό: | Metal/ABS |
|---|---|
| Παραγωγή: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V |
| Απεικόνιση: | LCD/LED προαιρετικός |
Σε απευθείας σύνδεση ενιαία φάση UPS 1-10kva PF 1,0 διπλός-μετατροπής
| Διεπαφή επικοινωνίας: | RS232/RS485/SNMP/USB/GPRS/Dry επαφή |
|---|---|
| Επίδειξη: | Επίδειξη LCD |
| Αποδοτικότητα: | ≥95.5% |
Καθαρή σε απευθείας σύνδεση UPS κυμάτων ημιτόνου ενιαία φάση υψηλής συχνότητας για τον υπολογιστή
| Παράγοντας δύναμης: | Παράγοντας 1,0 δύναμης |
|---|---|
| Μορφή κυμάτων: | Καθαρό κύμα ημιτόνου |
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής, τηλεπικοινωνίες, δικτύωση, ασφάλεια, έλεγχος |
Συντελεστής ισχύος 0,8 Γραμμή Διαδραστική Αγνή Σινικό κύμα UPS 1KVA ~ 5KVA Τύπος πύργου
| Προστασία: | Overvoltage |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής |
| Σχήμα κύματος: | Καθαρό κύμα sinus |
Rtl Rack Mount Pure Sine Wave Ups χωρητικότητα μπαταρίας 7ah / 9ah / 12ah / 14ah / 18ah / 24ah / 36ah / 48ah
| Συχνότητα: | 50/60Hz |
|---|---|
| Τεχνολογία: | 220V/230V/240V |
| Ικανότητα δύναμης: | 1000VA/1500VA/2000VA/3000VA |
Υψηλή συχνότητα σε απευθείας σύνδεση UPS κυμάτων 10kva ημιτόνου ενιαίας φάσης
| Όνομα προϊόντων: | Παράγοντας 1,0 σε απευθείας σύνδεση UPS PT σειρά 1Kva δύναμης υψηλής συχνότητας σε 10Kva |
|---|---|
| Μορφή κυμάτων: | Καθαρό κύμα ημιτόνου |
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής, τηλεπικοινωνίες, δικτύωση, ασφάλεια, έλεγχος |
Κύμα 10KVA τρία εισαγμένη φάσεις σε απευθείας σύνδεση υψηλή συχνότητα UPS ημιτόνου
| Παράγοντας δύναμης: | Παράγοντας 1,0 υψηλής δύναμης |
|---|---|
| Μορφή κυμάτων: | Καθαρό κύμα ημιτόνου |
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής, τηλεπικοινωνίες, δικτύωση, ασφάλεια, έλεγχος |
Καθαρός παράλληλος κυμάτων ημιτόνου υψηλής συχνότητας UPS RS485 10KVA
| Παράγοντας δύναμης: | Παράγοντας 1,0 υψηλής δύναμης |
|---|---|
| Μορφή κυμάτων: | Καθαρό κύμα ημιτόνου |
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής, τηλεπικοινωνίες, δικτύωση, ασφάλεια, έλεγχος |

