Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ lcd display sine wave inverter ] αγώνας 130 προϊόντα.
Καθαρή τριφασική σε απευθείας σύνδεση UPS ημιτόνου δύναμη τύπων πύργων κυμάτων 10KVA
| Παράγοντας δύναμης: | Παράγοντας 1,0 υψηλής δύναμης |
|---|---|
| Κυματική μορφή: | Καθαρό κύμα ημιτόνου |
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής, τηλεπικοινωνίες, δικτύωση, ασφάλεια, έλεγχος |
Γραμμή των οδηγήσεων LCD διαλογικό UPS 1000va 2 χρονικό 93% εναλλασσόμενο ρεύμα Effciency μεταφοράς ~ 6ms
| Τόπος καταγωγής: | Guangdong Κίνα |
|---|---|
| Προστασία: | Βραχυκύκλωμα, υπερτίμηση μπαταριών, overdischarge, υπερφόρτωση |
| Χρόνος μεταφοράς: | 2 6 κα ~ (χαρακτηριστική), κα 10 (μέγιστο) |
Οθόνη LCD υψηλής συχνότητας Online UPS Ασφαλής Ισχύς 1kVA-10kVA με Συντελεστή Ισχύς Εξόδου 1.0
| Αποδοτικότητα: | ≥95.5% |
|---|---|
| Προστασία: | Υπερφόρτωση/βραχυκύκλωμα/πέρα από τη θερμοκρασία/τη χαμηλή τάση μπαταριών |
| Παράγοντας δύναμης παραγωγής: | 1.0 |
Εφεδρικό ηλεκτρικό σύστημα υψηλής συχνότητας 1kVA 10kVA με την επίδειξη LCD
| Ικανότητα δύναμης: | 1kVA-10kVA |
|---|---|
| Χρόνος μεταφοράς: | 0ms |
| Επίδειξη: | LCD |
Γραμμών διαλογική Γ παροχή ηλεκτρικού ρεύματος κυμάτων UPS ημιτόνου τεχνολογίας καθαρή 1KVA 5KVA
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
|---|---|
| Μάρκα | G-tech UPS |
Αναστροφέας 50-60Hz δύναμης αυτοκινήτων σ. IV 500W εγχώριων ηλιακών συστημάτων
| Επίδειξη: | LCD |
|---|---|
| Τάση παραγωγής: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V |
| Μορφή κυμάτων παραγωγής: | Τροποποιημένο κύμα ημιτόνου |
εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης φορτιστών κυμάτων MPPT ημιτόνου 500W 6KW καθαρή
| Υλικό: | Metal/ABS |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
| παραγωγή: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V |
3KVA τυποποιημένη αληθινή σιωπή ημιτόνου UPS που τρέχει με το υλικό ABS/μετάλλων
| εφαρμογή: | Στήριγμα δύναμης για τον υπολογιστή, lap-top… |
|---|---|
| Τοποθετήστε τον τρόπο: | Τύπος πύργων |
| Προστασία: | Υπέρτασης |
Γραμμή διαλογικό UPS σειράς 1500VA 1050W SL τύπων πύργων
| Τάση παραγωγής:: | 220/230/240Vac ή 110/120Vac |
|---|---|
| Εφαρμογή:: | PC, δρομολογητής, POS επεξεργαστής επικοινωνίας μηχανών, βιομηχανικά προϊόντα |
| Επίδειξη: | Οδηγήσεων ή LCD για προαιρετικό |
σε απευθείας σύνδεση διαλογική UPS παροχή ηλεκτρικού ρεύματος 1.5KVA 24VDC 45-65Hz για το δίκτυο υπολογιστών
| Τόπος καταγωγής: | Guangdong Κίνα |
|---|---|
| Προστασία: | Βραχυκύκλωμα, υπερτίμηση μπαταριών, overdischarge, υπερφόρτωση |
| Βάρος: | 4.8-17.3kg |

