Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ line interactive ups systems ] αγώνας 103 προϊόντα.
καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου 110vac 220vac για την Uninterruptible παροχή ηλεκτρικού ρεύματος υπολογιστών
| Τόπος καταγωγής: | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Προστασία: | Υπέρτασης |
| Τάση εξόδου:: | 110V/220V |
διαλογικά UPS 1% κυμάτων ημιτόνου 110vac 220vac καθαρά ανταλλακτικά PCB γραμμών για τον υπολογιστή
| Προστασία: | Overvoltage |
|---|---|
| Τάση παραγωγής:: | 110V/220V |
| Εφαρμογή:: | Υπολογιστής/οικονομικοί ασφάλεια/έλεγχος/συναγερμός, κυκλοφορία, κυβέρνηση |
2kva διαλογική UPS 500VA 650VA 850VA 1000VA προστασία βραχυκυκλώματος γραμμών για το PC
| Τάση παραγωγής:: | 220/230/240Vac ή 110/120Vac |
|---|---|
| Εφαρμογή:: | PC, δρομολογητής, POS επεξεργαστής επικοινωνίας μηχανών, βιομηχανικά προϊόντα |
| Επίδειξη: | Οδηγήσεων ή LCD για προαιρετικό |
Γραμμή διαλογικό σε μη απευθείας σύνδεση εφεδρικό UPS για το στήριγμα εγχώριας δύναμης
| Μορφή κυμάτων παραγωγής: | PWM |
|---|---|
| Μάρκα: | G-Tech |
| Επίδειξη: | LED/LCD προαιρετικός |
Υψηλής απόδοσης αλληλεπιδραστική γραμμή sinus wave ups 600va / 800va / 1200va
| Κυματοειδές: | Καθαρό κύμα ημιτόνου |
|---|---|
| Τεχνολογία: | 220V/230V/240V |
| Αδιάβροχο: | GSM |
καθαρή γραμμή διαλογικό UPS 300W κυμάτων ημιτόνου 110vac 220v για τον υπολογιστή
| Τόπος καταγωγής: | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Προστασία: | Overvoltage |
| Τάση παραγωγής:: | 110V/220V |
Διαλογική μπαταρία UPS 390W 650VA PWM LiFePo4 για το PC
| Τάση παραγωγής:: | 220/230/240Vac ή 110/120Vac |
|---|---|
| Εφαρμογή: | PC, δρομολογητής, POS επεξεργαστής επικοινωνίας μηχανών, βιομηχανικά προϊόντα |
| Επίδειξη: | Οδηγήσεων ή LCD για προαιρετικό |
Καθαρή ημιτόνου παροχή ηλεκτρικού ρεύματος κυμάτων 600VA 1.5KVA UPS Uninterruptible
| Προστασία: | Προστασία χαμηλής τάσης, υπερτίμηση απαλλαγής υπερφόρτωσης |
|---|---|
| Τύπος: | Γραμμή διαλογικό UPS |
| Φάση: | ενιαία φάση |
1KVA καθαρό κύμα ημιτόνου αναστροφέων UPS, διαλογικός τύπος γραμμών κυμάτων UPS δύναμης
| εφαρμογή: | Στήριγμα δύναμης για τον υπολογιστή, lap-top… |
|---|---|
| Τοποθετήστε τον τρόπο: | Τύπος πύργων |
| Προστασία: | Υπέρτασης |
Διαλογικό μιμούμενο κύμα PWM UPS 600VA~5000VA ημιτόνου γραμμών για τη συσκευή σπιτιών/γραφείων/βάσεων δεδομένων
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | συσκευασία χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 20~30 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T, Western Union |

