Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ line interactive ups systems ] αγώνας 103 προϊόντα.
Τροποποιημένη γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων 500-3000VA ημιτόνου για το σπίτι
| Προστασία: | Προστασία χαμηλής τάσης, υπερτίμηση απαλλαγής υπερφόρτωσης |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Σε μη απευθείας σύνδεση UPS, γραμμή διαλογικό UPS, παροχή 500VA 650VA 800VA 1000VA 1200VA 1500VA ηλε |
| Φάση: | Ενιαία φάση |
Διαλογικός UPS κυμάτων 650VA ημιτόνου ελεγχόμενος ΚΜΕ ΣΥΝΕΧΉΣ τρόπος γραμμών
| Προστασία: | Προστασία χαμηλής τάσης, υπερτίμηση απαλλαγής υπερφόρτωσης |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Φωτεινό σπίτι UPS, γραμμή διαλογικό UPS, παροχή 500VA 650VA 800VA 1000VA 1200VA 1500VA ηλεκτρικού ρε |
| Φάση: | Ενιαία φάση |
Black Line Interactive UPS Modified Sine Wave Power Guard UPS
| Προστασία: | Προστασία χαμηλής τάσης, υπερτίμηση απαλλαγής υπερφόρτωσης |
|---|---|
| Τύπος: | Γραμμή διαλογικό UPS |
| Φάση: | Ενιαία φάση |
5KVA καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
| Εφαρμογή: | Στήριγμα δύναμης για τον υπολογιστή, lap-top… |
|---|---|
| Τοποθετήστε τον τρόπο: | Τύπος πύργων |
| Προστασία: | Overvoltage |
2KVA καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
| Εφαρμογή: | Στήριγμα δύναμης για τον υπολογιστή, lap-top… |
|---|---|
| Τοποθετήστε τον τρόπο: | Τύπος πύργων |
| Προστασία: | Overvoltage |
1KVA καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
| Εφαρμογή: | Στήριγμα δύναμης για τον υπολογιστή, lap-top… |
|---|---|
| Τοποθετήστε τον τρόπο: | Τύπος πύργων |
| Προστασία: | Overvoltage |
Γραμμή διαλογικό UPS σειράς 1500VA 1050W SL τύπων πύργων
| Τάση παραγωγής:: | 220/230/240Vac ή 110/120Vac |
|---|---|
| Εφαρμογή:: | PC, δρομολογητής, POS επεξεργαστής επικοινωνίας μηχανών, βιομηχανικά προϊόντα |
| Επίδειξη: | Οδηγήσεων ή LCD για προαιρετικό |
3KVA 5KVA Pure Sine Wave Line Interactive UPS Για PC / ATM / Τερματικό Τράπεζας με PF 0.8
| Τοποθετήστε τον τρόπο: | Τύπος πύργων |
|---|---|
| Προστασία: | Υπερφόρτωση, βραχυκύκλωμα, πέρα από τη θερμοκρασία |
| Συχνότητα εισόδου: | 45-65Hz |
Γραφείο ηλεκτρικής ενέργειας-διαδραστική UPS 2000VA 1200W με προστασία από υπερθερμοκρασία και 220V τάση εισόδου
| Επίδειξη: | LED/LCD |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής: | 220V |
| Θόρυβος: | λιγότερο από 40dB |
12V 9AH VRLA μπαταρία υψηλής απόδοσης αξιόπιστη μακροχρόνια μπαταρία για αλληλεπιδράσεις UPS
| Τετάρτη: | 12V |
|---|---|
| Χρήση: | UPS, τηλεπικοινωνίες, ηλιακό σύστημα |
| Σφραγισμένος τύπος: | Σφραγισμένο |

