Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ mini dc ups 12v ] αγώνας 60 προϊόντα.
DC DC Power Supply με Χαμηλό Κυματισμό, Πηγή Τάσης Ακριβείας για Ενίσχυση της Ακεραιότητας Σήματος σε Ευαίσθητα Ηλεκτρονικά Κυκλώματα
| Packaging Details: | export deigned packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 15-20 working days |
| Payment Terms: | L/C, T/T, Western Union, D/A, D/P, MoneyGram |
Συμπίεση μεγέθους AC DC τροφοδοσία που παρέχει σταθερό ρεύμα εξόδου Ιδανικό για τη φόρτιση μπαταρίας και συστήματα εφεδρικής ενέργειας
| Packaging Details: | export deigned packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 15-20 working days |
| Payment Terms: | L/C, T/T, Western Union, D/A, D/P, MoneyGram |
Μίνι παραγωγή ΣΥΝΕΧΟΥΣ UPS 100-240Vac εισαγωγής 5V 9V 12V 15V 24V 48V προστασίας υπερφόρτωσης
| Τάση εισαγωγής: | 100-240vac |
|---|---|
| Χρόνος μεταφοράς: | <10 ms=""> |
| Επίπεδο θορύβου: | λιγότερο από 40db |
100-240Vac εισαγμένη μίνι ΣΥΝΕΧΗΣ UPS 5V 9V 12V 15V 24V 48V παραγωγή για το σημείο εισόδου δρομολογητών CCTV
| Τάση εισαγωγής: | 100-240vac |
|---|---|
| Χρόνος μεταφοράς: | <10 ms=""> |
| Επίπεδο θορύβου: | λιγότερο από 40db |
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS 100-240Vac σειράς ECO με Overvoltage υπερφόρτωσης την προστασία
| Υλικό: | Πλαστικό/μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένη |
| Τάση εισόδου: | 100-240VAC |
Μίνι λι λίθιου ΣΥΝΕΧΟΥΣ Γ τεχνολογίας UPS 15W 30W 60W - ιονική μπαταρία για το σημείο εισόδου δρομολογητών VOIP CCTV
| Ευρεία τάση εισαγωγής: | 100-240vac |
|---|---|
| Χρόνος μεταφοράς: | <10 ms=""> |
| Επίπεδο θορύβου: | Λιγότερο από 40dB (1m) |
10ms παροχή ηλεκτρικού ρεύματος χρονικών UPS μονάδων μεταφοράς 60W 120W με AGM 12V 7/9AHAH την μπαταρία
| Ευρεία τάση εισαγωγής: | 100-240vac |
|---|---|
| Χρόνος μεταφοράς: | <10 ms=""> |
| Επίπεδο θορύβου: | Λιγότερο από 40dB (1m) |
Υψηλός μίνι ΣΥΝΕΧΗΣ UPS 60W 120W 40dB θόρυβος συμβατότητας με AGM 12V 7/9AHAH την μπαταρία
| Ευρεία τάση εισαγωγής: | 100-240vac |
|---|---|
| Χρόνος μεταφοράς: | <10 ms=""> |
| Επίπεδο θορύβου: | Λιγότερο από 40dB (1m) |
επίπεδο θορύβου ΣΥΝΕΧΟΎΣ δύναμης UPS 40dB 60W 120W για το σημείο εισόδου Webcam δρομολογητών VOIP οργάνων ελέγχου DVR
| Ευρεία τάση εισαγωγής: | 100-240vac |
|---|---|
| Χρόνος μεταφοράς: | <10 ms=""> |
| Επίπεδο θορύβου: | Λιγότερο από 40dB (1m) |
ECO Mini αδιάλειπτη τροφοδοσία ρεύματος 2~3 ώρες Φόρτιση 5Ah-100Ah Υπερφόρτωση/Βραχυκύκλωμα/Υπερβολική θερμοκρασία/Αντίστροφη πολικότητα
| Charging Voltage: | 100V-240V |
|---|---|
| Working Temperature: | 0℃~+40℃ |
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature/Reverse Polarity |

