Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ mini dc ups 12v ] αγώνας 60 προϊόντα.
Μακροχρόνια παροχή ΣΥΝΕΧΟΥΣ UPS Uninterruptible ηλεκτρικού ρεύματος κύκλων μίνι με την μπαταρία LiFePO4
| Τάση εισαγωγής: | 100-240Vac/50Hz ~60Hz |
|---|---|
| Χρόνος μεταφοράς: | <10 ms=""> |
| Επίπεδο θορύβου: | Λιγότερο από 40dB |
18W φορητό μίνι συνεχές ρεύμα UPS με την μπαταρία λίθιου 8000mah LifeP04
| Τάση εισαγωγής: | 100-240Vac/50Hz ~60Hz |
|---|---|
| Χρόνος μεταφοράς: | <10 ms=""> |
| Επίπεδο θορύβου: | λιγότερο από 40dB |
2-3 ώρες Φόρτιση Mini DC UPS Mini Uninterruptible Power Εξοπλισμός για οθόνη και WiFi
| Ονομασία προϊόντος: | DC UPS |
|---|---|
| Περίοδος χρέωσης: | 2~3Hours |
| Δύναμη παραγωγής: | 12W-60W |
12W-60W Mini DC UPS Υπερφόρτωση/Βραχυκύκλωμα/Υπέρβαση θερμοκρασίας/Προστασία αντίστροφης πολικότητας
| Περίοδος χρέωσης: | 2~3Hours |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας: | 0℃~+40℃ |
| Τύπος μπαταριών: | λίθιο |
0℃~+40℃ Θερμοκρασία εργασίας Mini DC UPS 12W-60W Ισχύς εξόδου για οθόνη και WiFi
| Δύναμη παραγωγής: | 12W-60W |
|---|---|
| Τύπος μπαταριών: | λίθιο |
| Περίοδος χρέωσης: | 2~3Hours |
Μίνι UPS DC με μπαταρία λιθίου για δρομολογητή 18W 30W
| Χρόνος μεταφοράς: | κα 0 |
|---|---|
| Προστασία: | Υπερτάσεις, υπερφόρτωση. |
| Εγγύηση: | 1 έτος |
Μίνι UPS DC με μπαταρία λιθίου για δρομολογητή 18W 30W
| Χρόνος Μεταφοράς: | 0 ms |
|---|---|
| Προστασία: | Υπερτάσεις, υπερφόρτωση. |
| Εγγύηση: | 1 Έτος |
Μίνι υπηρεσία cOem υποστήριξης ΣΥΝΕΧΟΥΣ UPS 5V 9V 12V 15V 24V 48V παραγωγής μπαταριών λίθιου
| Ευρεία τάση εισαγωγής: | 100-240vac |
|---|---|
| Χρόνος μεταφοράς: | <10 ms=""> |
| Επίπεδο θορύβου: | Λιγότερο από 40dB (1m) |
100-240Vac μίνι συνεχές ρεύμα UPS σημείου εισόδου 12W προστασίας ECO υπερφόρτωσης
| Όνομα προϊόντων: | Μίνι μπαταρία UPS λίθιου υψηλής ικανότητας προστασίας ΣΥΝΕΧΟΎΣ UPS 100-240Vac υπερφόρτωσης σειράς EC |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής: | 100-240vac |
| Χρόνος μεταφοράς: | κα 0 |
100Vac 240Vac υψηλής ικανότητας μίνι ΣΥΝΕΧΉΣ δύναμη UPS μπαταριών λίθιου ιονική
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής: | 100-240VAC |
| Όνομα: | μίνι συνεχές ρεύμα UPS |

