Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ mini ups 24v ] αγώνας 51 προϊόντα.
Μονάδα αδιάλειπτης ισχύος ECO Mini 100V-240V Φόρτιση 2-3 ωρών
| Working Temperature: | 0℃~+40℃ |
|---|---|
| Charging Voltage: | 100V-240V |
| Product Name: | Long Mini DC UPS |
10ms παροχή ηλεκτρικού ρεύματος χρονικών UPS μονάδων μεταφοράς 60W 120W με AGM 12V 7/9AHAH την μπαταρία
| Ευρεία τάση εισαγωγής: | 100-240vac |
|---|---|
| Χρόνος μεταφοράς: | <10 ms=""> |
| Επίπεδο θορύβου: | Λιγότερο από 40dB (1m) |
επίπεδο θορύβου ΣΥΝΕΧΟΎΣ δύναμης UPS 40dB 60W 120W για το σημείο εισόδου Webcam δρομολογητών VOIP οργάνων ελέγχου DVR
| Ευρεία τάση εισαγωγής: | 100-240vac |
|---|---|
| Χρόνος μεταφοράς: | <10 ms=""> |
| Επίπεδο θορύβου: | Λιγότερο από 40dB (1m) |
Υψηλή μπαταρία λίθιου ΣΥΝΕΧΟΎΣ UPS υψηλής ικανότητας συμβατότητας 40dB μίνι
| Όνομα: | μίνι συνεχές ρεύμα UPS |
|---|---|
| Υλικό: | Πλαστικό/Μέταλλο |
| Πεδίο εφαρμογής: | Όργανο ελέγχου, δρομολογητής, διαποδιαμορφωτής, χρονικό όργανο καταγραφής, ηλιακό πλαίσιο κ.λπ. |
Uninterruptible παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος προστασία ΣΥΝΕΧΟΥΣ UPS υπερφόρτωσης σταθμών μίνι
| Ικανότητα μπαταριών: | 5Ah-100Ah |
|---|---|
| Τάση χρέωσης: | 100v-240v |
| Θερμοκρασία εργασίας: | 0℃~+40℃ |
Οικονομική μίνι ενότητα 5Ah-100Ah 100V-240V ΣΥΝΕΧΟΥΣ UPS Uninterruptible δύναμης
| Θερμοκρασία εργασίας: | 0℃~+40℃ |
|---|---|
| Περίοδος χρέωσης: | 2~3Hours |
| Προστασία: | Υπερφόρτωση/βραχυκύκλωμα/πέρα από τη θερμοκρασία/την αντίστροφη πολικότητα |
Οικονομική συσκευή παροχής ΣΥΝΕΧΟΎΣ Uninterruptible ηλεκτρικού ρεύματος 5Ah 100Ah μίνι
| Θερμοκρασία εργασίας: | 0℃~+40℃ |
|---|---|
| Περίοδος χρέωσης: | 2~3Hours |
| Τάση χρέωσης: | 100v-240v |
5Ah-100Ah εφεδρική μίνι ΣΥΝΕΧΉΣ UPS Uninterruptible πηγή ισχύος ECO
| Ικανότητα μπαταριών: | 5Ah-100Ah |
|---|---|
| Τάση χρέωσης: | 100v-240v |
| Περίοδος χρέωσης: | 2~3Hours |
Μίνι Uninterruptible ηλεκτρικό σύστημα 100V-240V 5Ah-100Ah ECO
| Ικανότητα μπαταριών: | 5Ah-100Ah |
|---|---|
| Περίοδος χρέωσης: | 2~3Hours |
| Όνομα προϊόντων: | Μακροχρόνιο μίνι συνεχές ρεύμα UPS |
Οικονομικά υπερφόρτωση/βραχυκύκλωμα συσκευών 5Ah-100Ah δύναμης 100V-240V μίνι Uninterruptible/πέρα από τη θερμοκρασία/την αντίστροφη πολικότητα
| Όνομα προϊόντων: | Μακροχρόνιο μίνι συνεχές ρεύμα UPS |
|---|---|
| Τάση χρέωσης: | 100v-240v |
| Θερμοκρασία εργασίας: | 0℃~+40℃ |

