Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ mini ups 24v ] αγώνας 51 προϊόντα.
18W φορητό μίνι συνεχές ρεύμα UPS με την μπαταρία λίθιου 8000mah LifeP04
| Τάση εισαγωγής: | 100-240Vac/50Hz ~60Hz |
|---|---|
| Χρόνος μεταφοράς: | <10 ms=""> |
| Επίπεδο θορύβου: | λιγότερο από 40dB |
Φορητή μίνι ΣΥΝΕΧΈΣ UPS 60W 120W 12V 7/9AHAH AGM ECO μπαταρία για το έξυπνο τηλέφωνο σημείου εισόδου δρομολογητών CCTV με την παραγωγή 6PCS 12vdc
| Θέση προέλευσης:: | Κίνα |
|---|---|
| προστασία:: | βραχυκύκλωμα |
| Τάση εξόδου: | 5V/9V/12V/15V/24V/48V |
2-3 ώρες Φόρτιση Mini DC UPS Mini Uninterruptible Power Εξοπλισμός για οθόνη και WiFi
| Ονομασία προϊόντος: | DC UPS |
|---|---|
| Περίοδος χρέωσης: | 2~3Hours |
| Δύναμη παραγωγής: | 12W-60W |
12W-60W Mini DC UPS Υπερφόρτωση/Βραχυκύκλωμα/Υπέρβαση θερμοκρασίας/Προστασία αντίστροφης πολικότητας
| Περίοδος χρέωσης: | 2~3Hours |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας: | 0℃~+40℃ |
| Τύπος μπαταριών: | λίθιο |
0℃~+40℃ Θερμοκρασία εργασίας Mini DC UPS 12W-60W Ισχύς εξόδου για οθόνη και WiFi
| Δύναμη παραγωγής: | 12W-60W |
|---|---|
| Τύπος μπαταριών: | λίθιο |
| Περίοδος χρέωσης: | 2~3Hours |
Υψηλό μίνι συνεχές ρεύμα UPS, μπαταρία συμβατότητας λίθιου υψηλής ικανότητας ΣΥΝΕΧΟΎΣ δύναμης UPS
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένη |
|---|---|
| Υλικό: | Πλαστικό/μέταλλο |
| Τομέας της εφαρμογής: | Όργανο ελέγχου, δρομολογητής, διαποδιαμορφωτής, χρονικό όργανο καταγραφής, ηλιακό πλαίσιο κ.λπ. |
100-240Vac εφεδρικός θόρυβος μπαταριών 40dB λίθιου υψηλής ικανότητας παροχής ηλεκτρικού ρεύματος εισαγωγής UPS
| Τάση εισαγωγής: | 100-240vac |
|---|---|
| Χρόνος μεταφοράς: | <10 ms=""> |
| Επίπεδο θορύβου: | λιγότερο από 40db |
100-240Vac χρόνος μεταφοράς μπαταριών 0ms λίθιου υψηλής ικανότητας συνεχούς δύναμης UPS ανθεκτικός
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένη |
|---|---|
| Τάση εισόδου: | 100-240VAC |
| Χρόνος μεταφοράς: | κα 0 |
Υψηλός μίνι ΣΥΝΕΧΗΣ UPS 60W 120W 40dB θόρυβος συμβατότητας με AGM 12V 7/9AHAH την μπαταρία
| Ευρεία τάση εισαγωγής: | 100-240vac |
|---|---|
| Χρόνος μεταφοράς: | <10 ms=""> |
| Επίπεδο θορύβου: | Λιγότερο από 40dB (1m) |
Μίνι λι λίθιου ΣΥΝΕΧΟΥΣ Γ τεχνολογίας UPS 15W 30W 60W - ιονική μπαταρία για το σημείο εισόδου δρομολογητών VOIP CCTV
| Ευρεία τάση εισαγωγής: | 100-240vac |
|---|---|
| Χρόνος μεταφοράς: | <10 ms=""> |
| Επίπεδο θορύβου: | Λιγότερο από 40dB (1m) |

