Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ modular type ups ] αγώνας 39 προϊόντα.
1KVA-5KVA η καθαρή διαλογική UPS κυμάτων ημιτόνου τάξη γραμμών τοποθετεί την εγκατάσταση
| Όνομα προϊόντων: | Γραμμή διαλογικό UPS |
|---|---|
| Μορφή κυμάτων: | Καθαρό κύμα ημιτόνου |
| Υλικό: | Διανοητικός |
πακέτο μπαταριών 48V 100AH (5kwh) Lifepo4
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | συσκευασία χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 15 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T, Western Union |
Μπαταρία LiFePO4 Ταχείας Φόρτισης Σχεδιασμένη για Συστήματα Αποθήκευσης Ενέργειας, Ηλεκτρικά Οχήματα και Φορητές Ηλεκτρονικές Συσκευές Παρέχοντας Τροφοδοσία
| Packaging Details: | Carton packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 7-25workdays |
| Payment Terms: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Μακρό κύκλο ζωής 12V LiFePO4 μπαταρία ασφαλή επαναφορτιζόμενη μπαταρία λιθίου σιδήρου φωσφορικού κατάλληλη για αποθήκευση ηλιακής ενέργειας
| Packaging Details: | Carton packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 7-25workdays |
| Payment Terms: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Μπαταρία LiFePO4 Υψηλής Χωρητικότητας Βαθύ Κύκλου Κατάλληλη για Αποθήκευση Ενέργειας και Οχήματα Αναψυχής Παρέχοντας Εκτεταμένο Χρόνο Λειτουργίας
| Packaging Details: | Carton packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 7-25workdays |
| Payment Terms: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
πακέτο μπαταριών 48V 100AH Lifepo4, προμηθευτές πακέτων μπαταριών Lifepo4
| Χρώμα: | Προαιρετικός |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 5 έτη |
| Τύπος μπαταριών: | πακέτο μπαταριών 48v Lifepo4 |
Black Lifepo4 Battery Pack 24v 100ah Li Ion Rechargeable Battery Pack
| Χρώμα: | Μαύρος |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 5 έτη |
| Τύπος μπαταριών: | πακέτο μπαταριών 24v LiFePO4 |
Κατοικημένο ηλιακό πακέτο 48V 100AH μπαταριών LiFePO4
| Εφαρμογή: | αποθήκευση ηλιακής ενέργειας, rv, ναυτικό, κάρρο γκολφ |
|---|---|
| Ικανότητα: | 5120Wh |
| Ζωή κύκλων: | 5000 κύκλοι |
Εφεδρικό κύτταρο φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου πακέτων μπαταριών παροχής ηλεκτρικού ρεύματος LiFePO4
| Τύπος μπαταριών: | LiFePO4 |
|---|---|
| Ανώτατο ρεύμα απαλλαγής: | 100A |
| Ζωή κύκλων: | 5000 Φορές |
Μακροχρόνιο κύκλων ζωής λίθιου ιονικό φωσφορικού άλατος ρεύμα δαπανών μπαταριών 100A ανώτατο
| Τύπος μπαταριών: | LiFePO4 |
|---|---|
| Ανώτατο ρεύμα δαπανών: | 100A |
| Ανώτατο ρεύμα απαλλαγής: | 100A |

