Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ odm 12v lead acid battery ] αγώνας 32 προϊόντα.
COem ODM 18AH 12v χαμηλή τάση μπαταριών μολύβδου όξινη για τα μηχανικά δίκυκλα Ε
| Τάση: | 12V |
|---|---|
| Χρήση: | motocycle, ε-μηχανικά δίκυκλα, τρίκυκλα, forklifts |
| σφραγισμένος τύπος: | Σφραγισμένος |
Ηλεκτρικό τρίκυκλο VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία 12v μολύβδου για Motocycle
| Χρήση: | motocycle, ε-μηχανικά δίκυκλα, τρίκυκλα, forklifts |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 1 - 3 έτη |
| Όνομα προϊόντων: | Ηλεκτρική τρίκυκλη μπαταρία, μπαταρία έλξης |
Βαθιά κύκλος 12V 100Ah μπαταρία λιθίου για υποστήριξη ισχύος UPS και αποθήκευση ενέργειας
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τυπικό πακέτο μπαταριών εξαγωγής |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Δείγμα: 7 ημέρες, ποσότητα παραγγελίας: 20 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, L/C |
Μεγάλη χωρητικότητα 12V 300Ah μπαταρία λιθίου για ηλιακή ενέργεια και ηλεκτρική ενέργεια
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τυπικό πακέτο μπαταριών εξαγωγής |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Δείγμα: 5 ημέρες, ποσότητα παραγγελίας: 20 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, Τ/Τ |
Βαθύ κύκλο 12V 200Ah μπαταρία λιθίου για τροχόσπιτο / κάμπινγκ και ηλεκτρική ενέργεια
| χημική σύνθεση: | Φωσφορικό άλας σιδήρου λίθιου (LiFePo4) |
|---|---|
| Μέγιστη τάση φόρτισης: | 14.6V |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης: | 200A |
Συσκευή μπαταρίας 12V 50Ah LiFePO4 για ηλιακή και ηλεκτρική ενέργεια
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τυπικό πακέτο μπαταριών εξαγωγής |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Δείγμα: 5 ημέρες, ποσότητα παραγγελίας: 20 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, Τ/Τ |
Βαθύ κύκλο 12V 6Ah μπαταρία λιθίου για UPS ενεργειακή υποστήριξη και ηλιακή
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τυπικό πακέτο μπαταριών εξαγωγής |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Δείγμα: 7 ημέρες, ποσότητα παραγγελίας: 20 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, Τ/Τ |
Βαθύ κύκλο 12V 150Ah μπαταρία λιθίου για UPS και ηλιακή
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τυπικό πακέτο μπαταριών εξαγωγής |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Δείγμα: 5 ημέρες, ποσότητα παραγγελίας: 20 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, Τ/Τ |
Βαθύ κύκλο 12V 100Ah μπαταρία λιθίου για ηλιακή και UPS UN38.3
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τυπικό πακέτο μπαταριών εξαγωγής |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Δείγμα: 7 ημέρες, ποσότητα παραγγελίας: 20 ημέρες |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 300 PC ανά ημέρα |
Bluetooth οθόνη Λίθιο-Ιόνιο-Φωσφορική μπαταρία 600*460*457mm για εμπορική χρήση
| Max που απαλλάσσει το ρεύμα: | 50A ~ 300A |
|---|---|
| Αριθμός μοντέλου: | 1 kW 2 kW 3 kW 5 kW 8 kW 10 kW 15 kW |
| Ενέργεια πυκνότητα: | / |

