Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ online ups power supply ] αγώνας 148 προϊόντα.
Πλήρης προστασία ενιαίας φάσης 110V/220V PWM UPS με την ενσωματωμένη μπαταρία
| Θέση προέλευσης:: | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| προστασία:: | Υπέρτασης |
| Τάση εξόδου:: | 110V/220V |
Ελεγχόμενη ΚΜΕ προστασία βραχυκυκλώματος κυμάτων ημιτόνου υψηλής συχνότητας σε απευθείας σύνδεση UPS καθαρή
| Προστασία: | Overvoltage |
|---|---|
| Τάση παραγωγής:: | 110V/220V |
| Εφαρμογή:: | PC, δρομολογητής, POS επεξεργαστής επικοινωνίας μηχανών, βιομηχανικά προϊόντα |
Σε απευθείας σύνδεση υψηλή συχνότητα UPS 500VA 650VA 850VA 1000VA 2kva επίδειξης οδηγήσεων/LCD
| Τάση παραγωγής:: | 220/230/240Vac ή 110/120Vac |
|---|---|
| Εφαρμογή:: | PC, δρομολογητής, POS επεξεργαστής επικοινωνίας μηχανών, βιομηχανικά προϊόντα |
| Επίδειξη: | Οδηγήσεων ή LCD για προαιρετικό |
Σε απευθείας σύνδεση ενιαία φάση UPS 1-10kva PF 1,0 διπλός-μετατροπής
| Διεπαφή επικοινωνίας: | RS232/RS485/SNMP/USB/GPRS/Dry επαφή |
|---|---|
| Επίδειξη: | Επίδειξη LCD |
| Αποδοτικότητα: | ≥95.5% |
Εικονική οθόνη άγγιξης υψηλής συχνότητας σε απευθείας σύνδεση
| Τύπος μπαταρίας: | Συλλέκτης μολύβδου ή λιθίου |
|---|---|
| Διασύνδεση επικοινωνίας: | RS232/RS485/SNMP/USB |
| Εμφάνιση: | Εικονική οθόνη |
Σε απευθείας σύνδεση μπαταρία εφεδρικό 220V υψηλής συχνότητας 6kVA-10kVA LCD/LED
| Ικανότητα δύναμης: | 6kVA-20kVA |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής: | 220V |
| Χρόνος μεταφοράς: | 0ms |
Καθαρό κύμα χαμηλής συχνότητας UPS ημιτόνου με την προστασία \ \ βραχυκυκλώματος υπερφόρτωσης
| Προστασία: | Υπερφόρτωση/βραχυκύκλωμα/πέρα από τη θερμοκρασία |
|---|---|
| Διεπαφή επικοινωνίας: | RS232/USB/SNMP |
| Κυματοειδές παραγωγής: | Καθαρό κύμα ημιτόνου |
Πηγή αδιάλειπτης ισχύος υψηλής απόδοσης χαμηλής συχνότητας με οθόνη LCD με έξοδο καθαρού ημιτονοειδούς κύματος
| Διεπαφή επικοινωνίας: | RS232/USB/SNMP |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής: | 220V |
| Αποδοτικότητα: | 1 |
10Kva σε απευθείας σύνδεση Uninterruptible ηλεκτρικό σύστημα υψηλής συχνότητας UPS
| Όνομα προϊόντων: | Uninterruptible ηλεκτρικό σύστημα υψηλής συχνότητας UPS ενιαίας φάσης σε απευθείας σύνδεση UPS 10Kva |
|---|---|
| Παράγοντας δύναμης: | 1.0 |
| Τοποθετήστε τον τρόπο: | Τύπος πύργων |
Καθαρός υπολογιστής UPS ενιαίας φάσης 6Kva κυμάτων ημιτόνου on-line
| Όνομα προϊόντων: | Uninterruptible ηλεκτρικό σύστημα υψηλής συχνότητας UPS ενιαίας φάσης σε απευθείας σύνδεση UPS 10Kva |
|---|---|
| Παράγοντας δύναμης: | 1.0 |
| Μορφή κυμάτων: | Καθαρό κύμα ημιτόνου |

