Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ online ups power supply ] αγώνας 163 προϊόντα.
1KVA/2KVA/3KVA Online UPS με μπαταρία λιθίου True Double Version Standard 2U Rack Type
| Ονομαστική τάση: | 220/230/240VAC |
|---|---|
| Η μπαταρία: | LiFePO4 |
| Εισαγωγή γεννήτριας: | Υποστήριξη |
Ευέλικτο Mini DC UPS σχεδιασμένο για συστήματα ανανεώσιμων πηγών ενέργειας και εφαρμογές εκτός δικτύου, προσφέροντας αξιόπιστη εφεδρική τροφοδοσία
| Packaging Details: | export deigned packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 15-20 working days |
| Payment Terms: | L/C, T/T, Western Union, D/A, D/P, MoneyGram |
Σε απευθείας σύνδεση UPS 10KVA τύπων ραφιών ασφαλής δύναμη υψηλής συχνότητας με PF 1,0
| Ικανότητα δύναμης: | 1kVA-10kVA |
|---|---|
| Αποδοτικότητα: | ≥95.5% |
| Προστασία: | Υπερφόρτωση/βραχυκύκλωμα/πέρα από τη θερμοκρασία/τη χαμηλή τάση μπαταριών |
220V χαμηλής συχνότητας ηλεκτρονικά UPS με προστασία από υπερφόρτωση και βραχυκύκλωμα
| Κυματοειδές παραγωγής: | Καθαρό κύμα sinus |
|---|---|
| Εμφάνιση: | LCD |
| Προστασία: | Υπερφόρτωση/βραχυκύκλωμα/πέρα από τη θερμοκρασία |
Ηλεκτρονικό σύστημα UPS με μπαταρία λιθίου DSP Ψηφιακό έλεγχο βασισμένο στην πραγματική διπλή μετατροπή ηλεκτρονικών Ηλεκτρονικών Συστήσεων UPS
| Χρόνος παράδοσης: | 45 ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | Ε/Ε, Western Union, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| : |
PTEC Online Διπλής μετατροπής Μονό φάσης UPS 1-10kva PF 1.0
| Χαρακτηριστικά του προϊόντος: | Τύποι πύργων υψηλής συχνότητας |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Τεχνική ένταση: | 220V/230V/240V |
σε απευθείας σύνδεση διαλογική UPS παροχή ηλεκτρικού ρεύματος 1.5KVA 24VDC 45-65Hz για το δίκτυο υπολογιστών
| Τόπος καταγωγής: | Guangdong Κίνα |
|---|---|
| Προστασία: | Βραχυκύκλωμα, υπερτίμηση μπαταριών, overdischarge, υπερφόρτωση |
| Βάρος: | 4.8-17.3kg |
Πλήρης προστασία ενιαίας φάσης 110V/220V PWM UPS με την ενσωματωμένη μπαταρία
| Θέση προέλευσης:: | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| προστασία:: | Υπέρτασης |
| Τάση εξόδου:: | 110V/220V |
Εφεδρικό κύτταρο φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου πακέτων μπαταριών παροχής ηλεκτρικού ρεύματος LiFePO4
| Τύπος μπαταριών: | LiFePO4 |
|---|---|
| Ανώτατο ρεύμα απαλλαγής: | 100A |
| Ζωή κύκλων: | 5000 Φορές |
Η ηλεκτρονική χαμηλής συχνότητας UPS υποστηρίζει το πρωτόκολλο TCP/IP SNMP HTTP για το λειτουργικό σύστημα υπολογιστή
| Χρόνος παράδοσης: | 30 ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | Ε/Ε, Western Union, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| : |

