Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ short circuit online ups ] αγώνας 81 προϊόντα.
Υψηλής συχνότητας Online UPS 1.0 Εξόδου Προστασία Συντελεστή Ισχύος Υπερφόρτωση/Βραχυκύκλωμα/Υπερβολική θερμοκρασία/Μπαταρία Χαμηλή τάση
| Ικανότητα δύναμης: | 1kVA-10kVA |
|---|---|
| Προστασία: | Υπερφόρτωση/βραχυκύκλωμα/πέρα από τη θερμοκρασία/τη χαμηλή τάση μπαταριών |
| Επίδειξη: | LCD |
Ηλεκτρονικό UPS 220V καθαρού ημιτονοειδούς κύματος χαμηλής συχνότητας με διεπαφή επικοινωνίας RS232/USB/SNMP
| Τάση εισαγωγής: | 220V |
|---|---|
| Αποδοτικότητα: | 0,9 |
| Κυματοειδές παραγωγής: | Καθαρό κύμα ημιτόνου |
220V χαμηλής συχνότητας ηλεκτρονικά UPS με προστασία από υπερφόρτωση και βραχυκύκλωμα
| Κυματοειδές παραγωγής: | Καθαρό κύμα sinus |
|---|---|
| Εμφάνιση: | LCD |
| Προστασία: | Υπερφόρτωση/βραχυκύκλωμα/πέρα από τη θερμοκρασία |
Είσοδος 220V χαμηλής συχνότητας Online UPS 3 φάσεων
| Επίδειξη: | LCD |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής: | 220V |
| Διεπαφή επικοινωνίας: | RS232/USB/SNMP |
220v LCD οθόνη χαμηλής συχνότητας online ups με καθαρή έξοδο κύματος sinus
| Προστασία: | Υπερφόρτωση/βραχυκύκλωμα/πέρα από τη θερμοκρασία |
|---|---|
| Τεχνολογία: | 220V |
| Αποτελεσματικότητα: | 0.9 |
Μονοφασικό 1kva 10Kva Ηλεκτρονικό UPS Power Guard υψηλής συχνότητας
| Ονομασία προϊόντος: | Ενιαία φάση σε απευθείας σύνδεση UPS, 1kva στη σε απευθείας σύνδεση υψηλή συχνότητα UPS, σπίτι UPS 1 |
|---|---|
| Παράγοντας δύναμης: | 1.0 |
| Μορφή κυμάτων: | Καθαρό κύμα ημιτόνου |
Υψηλή συχνότητα 0ms Χρόνος μεταφοράς LCD Οθόνη Online UPS
| Ικανότητα δύναμης: | 1kVA-10kVA |
|---|---|
| Παράγοντας δύναμης παραγωγής: | 1.0 |
| Προστασία: | Υπερφόρτωση/βραχυκύκλωμα/πέρα από τη θερμοκρασία/τη χαμηλή τάση μπαταριών |
Οθόνη LCD υψηλής συχνότητας Online UPS Ασφαλής Ισχύς 1kVA-10kVA με Συντελεστή Ισχύς Εξόδου 1.0
| Αποδοτικότητα: | ≥95.5% |
|---|---|
| Προστασία: | Υπερφόρτωση/βραχυκύκλωμα/πέρα από τη θερμοκρασία/τη χαμηλή τάση μπαταριών |
| Παράγοντας δύναμης παραγωγής: | 1.0 |
≥95,5% Απόδοση Εικονική οθόνη LCD υψηλής συχνότητας online ups 6kva / 10kva
| χωρητικότητα μπαταρίας: | 10-100AH |
|---|---|
| Δυναμικό μπαταρίας: | 48V/96V/192V/384V |
| Διασύνδεση επικοινωνίας: | RS232/RS485/SNMP/GPRS/WIFI |
Σε απευθείας σύνδεση UPS RS232 IGBT 10Kva παροχή ηλεκτρικού ρεύματος υψηλής συχνότητας
| Όνομα προϊόντων: | IGBT σε απευθείας σύνδεση UPS, 1kva στη σε απευθείας σύνδεση υψηλή συχνότητα UPS, υψηλή δύναμη UPS, |
|---|---|
| Παράγοντας δύναμης: | 1.0 |
| Μορφή κυμάτων: | Καθαρό κύμα ημιτόνου |

