Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ telecom lifepo4 battery pack ] αγώνας 24 προϊόντα.
3.2v 32650 48 πακέτο 12V 24V μπαταριών βολτ Lifepo4 για το ηλεκτρικό ποδήλατο
| Εφαρμογή: | EV, τηλεπικοινωνίες, ηλιακή ενέργεια, μοτοσικλέτα |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
| Όνομα προϊόντων: | κύτταρο μπαταριών 3.2v 32650 lifepo4 για το ηλεκτρικό ποδήλατο 12V 24V 48V ηλιακό, UPS |
Κυλινδρική μπαταρία λίθιου ποδηλάτων πακέτων 3.2V 6000mah Ε μπαταριών LiFePO4
| Εφαρμογή: | EV, τηλεπικοινωνίες, ηλιακή ενέργεια, μοτοσικλέτα |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
| Όνομα προϊόντων: | Κυλινδρική μπαταρία λίθιου με την ικανότητα 3.2V 6000mah για το ηλεκτρικό ποδήλατο |
Ανθεκτική μπαταρία Lifepo4 48v Αξιόπιστη ελαφριά 100Ah
| Τύπος μπαταρίας: | LiFePO4 |
|---|---|
| Μέγιστο ρεύμα εκκένωσης: | 100A |
| Διάρκεια κύκλου: | 5000 φορές |
Long Life 51.2V 200Ah Lithium Battery For Energy Storage, solar and telecom
| Χρώμα: | Προαιρετικός |
|---|---|
| Εγγύηση: | 5 χρόνια |
| Τύπος μπαταρίας: | πακέτο μπαταριών 51.2V lifepo4 |
πακέτο μπαταριών 12V 20Ah Lifepo4, φορητά κύτταρα μπαταριών λίθιου πακέτων δύναμης για το ηλεκτρικό όχημα
| Εφαρμογή: | EV, τηλεπικοινωνίες, ηλιακή ενέργεια, μοτοσικλέτα |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 2years |
| Τύπος μπαταριών: | μπαταρία lifepo |
Πακέτο μπαταριών της Shell 3.2v 50ah LiFePO4 Alumium
| Εφαρμογή: | EV, τηλεπικοινωνίες, ηλιακή ενέργεια, μοτοσικλέτα |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 2years |
| Όνομα προϊόντων: | LiFePO4 συνοδευτική LiFePO4 μπαταριών 3.2v 50ah λι-ιονική μπαταρία μπαταριών |
Λι-ιονικό LiFePO4 πακέτο μπαταριών 3.2V160AH για τη EV/τις τηλεπικοινωνίες/ηλιακή ενέργεια
| εφαρμογή: | EV, τηλεπικοινωνίες, ηλιακή ενέργεια, μοτοσικλέτα |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2years |
| Τόπος καταγωγής: | Guangdong Κίνα |
καλός χρόνος ζωής κύκλων πακέτων μπαταριών 12V 50Ah LiFePO4 για τη ηλιακή ενέργεια/τη μοτοσικλέτα
| εφαρμογή: | EV, τηλεπικοινωνίες, ηλιακή ενέργεια, μοτοσικλέτα |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
| Τόπος καταγωγής: | Guangdong Κίνα |
3.2V 18650 επανακαταλογηστέο πακέτο 3300mah μπαταριών λίθιου Lifepo4
| Εφαρμογή: | EV, τηλεπικοινωνίες, ηλιακή ενέργεια, μοτοσικλέτα |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
| Όνομα προϊόντων: | 3.2V 18650 επανακαταλογηστέο λι-ιονικό πακέτο κυττάρων lifepo4 |
Προσαρμόσιμη μπαταρία LiFePO4 για ποικίλες εφαρμογές
| Τύπος: | Η μπαταρία LiFePo4 |
|---|---|
| Εγγύηση: | 5 έτη |
| Μέγεθος: | 229mm*138mm*208mm |

